World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
mersi da am am o intrebe tot banala unde e saturas
(02-17-2011, 03:50 PM)BIGGER Wrote: [ -> ]mersi da am am o intrebe tot banala unde e saturas

Ori in jhakendar, ori in Khorinis, la piramide.
si jhkandecar asta unde e??
oke uite aici, vezi pestera trolului te duci in jos si acolo este o piramida , acolo este o crapatura intra acolo si succes Wink
aha ok mersi mult
bun si dupa ce am ajuns ma vorbit cu toti aia de acolo
si nu pot sa vorbesc nu nime am incercat cu vatras cu pyrocar cu hagen
si m-am pierdut nu stiu ce sa mai fac Sad
ai devenit paladin sau dragon hunter sau nush ce, o clasa mai mare decat esti acum?
ok am rezolvat da dupa ce am intrat in ring of wather mi-a dat un ornament vatras pentru lares si i l-am dat si dupa aia a zis lares ca vine cu mine sa nucem ornamentul la saturas si zicea sa caut inlocuitor l-am gasit pe balthram si i-am zis lu lares ca l-am gasit pe balthram si o zis ca vine si defapt sta si nu pot sa ii zic sa vina si nu pot vb cu nime nici cu vatras nici cu saturas
first: Vorbeste cu Nefarius
second: cauta cele trei (sau cate sunt) stone hengere
third: apasa fiecare switch de la stone henge
fourth: la ferma lui lobart te vei intalni cu Cavalorn, el iti va zice apesi pe switch (apasand vei observa ca nu merge si nuti apar santinele care au ornamente in pocket) deci vorbesti cu el , el te trimite la hagen..el tio va da
fiveth:dai ornamentele lui nefarius
sixth: deschide portalul
aha ok ms mult
da unde gasesc acele stone henge?