World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
1)Poti sa il alegi dintre Jorgen Jack sau Torlof.
2)Il gasesti intr-o pestera din padurea de langa ferma lui Lobart.
Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba
(08-18-2011, 05:10 PM)warhell Wrote: [ -> ]Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba

Any help??
(08-19-2011, 09:27 AM)warhell Wrote: [ -> ]
(08-18-2011, 05:10 PM)warhell Wrote: [ -> ]Am gasit Orcul Colonel, i-am luat harta, dar nu o pot citi..:|, apas CTRL pe ea, dar degeaba

Any help??

Du harta lui Lord Hagen sau cui ti-a dat misiunea.
Am vorbit cu Lord Hagen si nu imi da vreo optiune sa vorbesc despre harta, la fel si cel care mi-a dat misiunea, din acea casa unde era Lord Hagen..Sad
(08-19-2011, 09:36 AM)warhell Wrote: [ -> ]Am vorbit cu Lord Hagen si nu imi da vreo optiune sa vorbesc despre harta, la fel si cel care mi-a dat misiunea, din acea casa unde era Lord Hagen..Sad

Incearca sa ocori un lider al orcilor, cauta-l la intamplare ca trebuie sa-l gasesti si ia-i inelul. Apoi poate va merge.
Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|
(08-19-2011, 10:54 AM)warhell Wrote: [ -> ]Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|

Trebuie sa te duci la light house si sa bati toti banditii de prin preajma apoi vorbeste din nou cu el.
(08-19-2011, 01:44 PM)Carnage Wrote: [ -> ]
(08-19-2011, 10:54 AM)warhell Wrote: [ -> ]Am facut si asta, degeaba! Ingmar nu imi zice nimic de nici o harta..dar m-am uitat in inventarul lui Hagen ( cu un cod) si are 16 inele, cate mai trebuie exact? si cum fac sa deschid nenorocita aia de mapa?
Ok, am dat un search pe forum si am aflat ca misiunea asta se termina doar in capitolul 6, deci intrebarea acum este:
Cum fac sa ma imbarchez cu echipajul? Jack nu imi zice nimic de nici o plecare..:|

Trebuie sa te duci la light house si sa bati toti banditii de prin preajma apoi vorbeste din nou cu el.

Sunt in capitolul 5, banditii sunt desfintati demult...am vorbit si cu Jorgen, si nici el nu zice nimic Sad( Chiar nu stiu ce sa mai fac.
Nu ti-a spus pyrokar sa mergi in subsolul manastirii?Acolo este un pasaj secret dupa bibleoteca unde gasesti garta insulei irdorath.