World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
folosind marvin poate, alta cale nu e
Am si eu o problema la gothic 2 notr.Deci nu se aud vocile la personaje(nici dialogul nu le arata).Am si reinstalat gothicul dar nu a mers.Ce sa fac?
vreau si eu sa imi descarc gothic 2 notr 2.6.Dar nu gasesc nicaieri versiunea asta,poate ma ajutati voi cu 1 link de unde sa-l descarc.Multumesc
salutare tuturor,am o problema la misiunea lui Cassia cand imi spune sa-i aduc cele 6 cupe de sange,am gasit doar 5.Am citit undeva ca trebuia sa fie una in casa lui Salandril,dar nu e,ma puteti ajuta cu misiunea aceasta?multumesc
[Image: city_blood_chalices.jpg]

Nu am mai jucat G2 de vreo 2 ani, deci nu imi mai amintesc unde erau exact, asa ca arunca un ochi pe harta asta. Btw, vezi ca nu e casa lui Salandril, e casa de langa casa lui Salandril.
Salut.am misiunea sa gasesc cine aduce tutun in tabara in khorinis ca sunt in militie si nu stiu unde sa caut..
(01-27-2013, 06:55 PM)Luckyone Wrote: [ -> ]Salut.am misiunea sa gasesc cine aduce tutun in tabara in khorinis ca sunt in militie si nu stiu unde sa caut..

Cauta prin casele din portul orasului. Daca vrei loc exact, ma anunti.
In care case?ca sunt multeSad
Here you go:
E un depozit, inauntru ar trebui sa fie un tip.

[Image: citymerchants.jpg]

P.S.: In caz ca nu e asta (poate o confund vazuta de sus), e cea imediat stanga-jos.