World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(03-29-2011, 08:54 PM)carnage12 Wrote: [ -> ]dute in Khorinis si iesi din oras la iesirea din est apoi fa dreapta, vei vedea ca drumul continua spre stanga, tu nu o sa mergi tot inainte spre stanga, dute cat mai aproape de peretele dealului din partea stanga, acolo vei gasi o pestera cu un orc warrior si un caine si acolo este si locul de teleportare.

thx ! Grin intr`adevar trebuia sa intru pe acolo ca sa primesc cheia de la Orlan.
Ma bucur ca te-am ajutat Smile.
(03-25-2011, 10:07 PM)R4zvaNx Wrote: [ -> ]Sall am si eo un qeust la Capitolul 3 la ferma lu Lobar ii off cum il cheama ii pastoru care sta cu oile si sio pierdut bastonu si da vian pe Vino da vino nul are ca lo pierdut el cand o fost biat daca cineva pt sami spuna undei ... ca pe google nul gasesc sau nus cum se numeste questu pe engleza ca am traducerea si acu nu pt altfel ms Grin !
Ma Mai ajuta careva ?
Sau nu stie nimeni de quest pana si sal conduc pe diego lam condus destul de rapid da la questu asta ma parca o intrat bastonu in pamant
(03-31-2011, 08:07 PM)R4zvaNx Wrote: [ -> ]
(03-25-2011, 10:07 PM)R4zvaNx Wrote: [ -> ]Sall am si eo un qeust la Capitolul 3 la ferma lu Lobar ii off cum il cheama ii pastoru care sta cu oile si sio pierdut bastonu si da vian pe Vino da vino nul are ca lo pierdut el cand o fost biat daca cineva pt sami spuna undei ... ca pe google nul gasesc sau nus cum se numeste questu pe engleza ca am traducerea si acu nu pt altfel ms Grin !
Ma Mai ajuta careva ?
Sau nu stie nimeni de quest pana si sal conduc pe diego lam condus destul de rapid da la questu asta ma parca o intrat bastonu in pamant

Quest-ul asta e destul de greu. Nici eu nu stiu unde am gasit bastonul ciobanasului, pur si simplu am venit odata la el si am avut optiunea de ai zice ca i-am gasit toiagul. sorry.
E simplu. Bastonul e la Stone Circle-ul ala de langa Lobart, unde ai fost mai devreme sa iei un ornament si te astepta Cavalorn... Singura problema e ca peste baston doarme un Shadowbeast... ^^
Nu am intalnit niciodata acest quest Sad.
questul e foarte simplu Haha lam facut de multe ori Haha
Am ucis bestia da tot nu lam gasit :| mama lui de bat apropo ii Staff sau i bata
este bata
Ghioaga in romana.