World of Gothic - Forum

Full Version: Gothic II - Night of the Raven: Ajutor
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nu o are shadowbeastul ci este langa gard aproape de vino sau la stone circle chiar numai stiu
am si eu o intrebare...unde ii gasesc pe angus si pe hank ca iam tot cautat...a si apropo la ce a intrebat despre jakendra si vom...eu la lvl 10 mam dus in jakendra si crede-ma e mult mai usor decat in vom...dar din pacate pt ca e prima data cand joc notr problema e ca nu ii gasesc nici pe angus sau hank nici pe wiliam nici pe lance in rest am facut toate misiunile din jakendra!!!
pe angus si hank ii gasesti intr-o pestera jos in lacul din spre pirati
iam gasit ... nu lam vzt pe own pana atunci si de aia n iam gasit ...ms oricum...akum alta e hiba....:

1.Unde il gasesc pe Lance (din misiunea vanguard of the water mages)???
2.Unde il gasesc pe Wiliam (omul lui Farim pescarul din Khorinis)???
P.S:Stiu ca tre sa-l gasesc mort pe wiliam si am cautat peste tot pe google despre wiliam si lance si nu am gasit va rog cnva sa dea un reply sa pot termina odata cu jakendra ca astia sunt singurii din jakendra pe care nu iam gasit ...am eliberat scalavii am scapat de raven am fct mis pt cei de la pirati,banditi si water mage....numa nenorocitii astia doi nui gasesc
1.pe lance mi se pare ca te duci in stanga de la intrare in mlastina si-l gasesti
2.pe william il gasesti in ruinele care sunt langa watermages in spre mlastina
ms moolt ins sfarsit mai am doar the healers mansion sa o fac si pot sa plec din jakendra :X....am golit toate grotele si minele si templele in rest shi am cautat in toate colturile hartilor...dupa asta ma apuk de VOM!!!

SI DUPA DRAGONIII!!!!
Good Luck!!! Grin
thx....iubesk joku asta
app unde il gasesc pe elvrich???aprentice-ul lui thorben
langa ferma lui Bengar o sa gasesti niste trepte care duc in jos, spre niste banditi, cauta acolo.
asta stiam cu ferma lui bengar ...dar problema e alta unde gasesc ferma lui bengar???