World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-30-2011, 11:03 AM)Raducu Wrote: [ -> ]Pe la mine pe acasa au uitat sa treaca Smile.

Vor veni.
(08-05-2009, 12:28 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot plm intrebati? (traduceti voi daca nu va convine)

Epic.


(08-27-2009, 09:54 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot bla intrebati? (traduceti voi daca nu va convine) are chiar dreptate scz din 9 raducu Grin
Epic 2.


(08-05-2009, 11:55 AM)Carnage Wrote: [ -> ]knd lati terminat va rog sami dati si mie linku la gothic 2 notr tradus
cat mai dureaza traducerea la g2 notr?

Epic 3.
Ce tareHaha,in ce thread a fost?


P.S o si pe la mn au fost tipii aia.

(10-30-2011, 11:32 AM)Warhell Wrote: [ -> ]
(08-05-2009, 12:28 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot plm intrebati? (traduceti voi daca nu va convine)

Epic.


(08-27-2009, 09:54 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot bla intrebati? (traduceti voi daca nu va convine) are chiar dreptate scz din 9 raducu Grin
Epic 2.


(08-05-2009, 11:55 AM)Carnage Wrote: [ -> ]knd lati terminat va rog sami dati si mie linku la gothic 2 notr tradus
cat mai dureaza traducerea la g2 notr?

Epic 3.


Lol, omule, azi a fost cea mai nasoal zi din viata mea(is about a girl) dar cu postul asta m-ai facut un zambet Haha.
(10-30-2011, 08:10 PM)Carnage Wrote: [ -> ]
(10-30-2011, 11:32 AM)Warhell Wrote: [ -> ]
(08-05-2009, 12:28 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot plm intrebati? (traduceti voi daca nu va convine)

Epic.


(08-27-2009, 09:54 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Nu va-ti saturat sa tot puneti intrebari stupide?
Daca vedeti ca nu e gata ce tot bla intrebati? (traduceti voi daca nu va convine) are chiar dreptate scz din 9 raducu Grin
Epic 2.


(08-05-2009, 11:55 AM)Carnage Wrote: [ -> ]knd lati terminat va rog sami dati si mie linku la gothic 2 notr tradus
cat mai dureaza traducerea la g2 notr?

Epic 3.


Lol, omule, azi a fost cea mai nasoal zi din viata mea(is about a girl) dar cu postul asta m-ai facut un zambet Haha.

Haha.
Stiu cum sa fac un om sa rada Haha.
mda...fetele stiu ca sa-ti faca ziua nasoala...dar daca esti nepasator...ziua nu mai e asa nasoalaHaha..oricum faina faza...daca m-as apuca as fac o culegere de faze epice din forumu asta...nu as mai gata pana maineHaha

Show Content
Forumul e epic si fara replici. Smile
Ati auzit ce a patit bietul Galamaz de la Steaua? Un huligan l-a lovit in tampla capului cu un metal dur Sad. Vedeti in clip.