World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Echipeaza-te cu minusuri Altair pentru ca am sa mai dau cele 100 de intrebari oricui Smile.
In sfarsit stiu si eu bine cum arata Iustin.Vorba aia:ai putea sa arati ca un barbat dar tot no sa fi un barbat.

(10-31-2011, 08:29 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Echipeaza-te cu minusuri Altair pentru ca am sa mai dau cele 100 de intrebari oricui Smile.

Era destul de un minus ca sa ma afirm.
Warhell:

Quote:Vreau sa imi stergi toate posturile, inclusiv wiki-urile si tutorialul, absolut tot, nu vreau sa fie vreo urma de'a mea pe forumul asta.

Haha Buna asta.
Asa, da warn, bateti joc de mine, spala rufele in public, te credeam un amic bun.

Asa, ca un ultim post...va multumesc pentru ajutorul acordat la Gothic 1 si Gothic 2 cand am avut nevoie de ajutor si le multumesc celorlalti prieteni (Zamolxis, George, Dastan, etc) pentru timpul care mi l-au acordat pe forum.

Toate cele bune.


Motivele sunt personale.
Slab,cred ca s-o suparat ca i-o scazut reputatia. ^_^
(11-01-2011, 04:31 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Asa, da warn, bateti joc de mine, spala rufele in public, te credeam un amic bun.

Toate cele bune.


Motivele sunt personale.

Spal rufele in public, pt. trebuie sa se stie motivul warn-ului, tinand cont ca suntem o comunitate mica, care ne cunoastem toti unii intre altii, aproape. Cat despre amicia noastra, tind sa nu comentez.

Warhell nu te mai juca cu reputatia. !
...oau ce chestie, trebuie sa intru mai des...
cred ca doua zile n-am intrat si deja s-a ajuns la cearta generala pe forum (adica s-a terminat, si eu n-am apucat sa iau parte la ea SadHaha)

si de ce toata lumea a inceput acum sa-si bata joc de warhell? (am citit putin ce s-a scris si ce rate s-a dat cat n-am fost eu, dar pana la urma n-am inteles de ce a inceput cearta)
(11-01-2011, 05:10 PM)Raven Wrote: [ -> ]...oau ce chestie, trebuie sa intru mai des...
cred ca doua zile n-am intrat si deja s-a ajuns la cearta generala pe forum (adica s-a terminat, si eu n-am apucat sa iau parte la ea SadHaha)

si de ce toata lumea a inceput acum sa-si bata joc de warhell? (am citit putin ce s-a scris si ce rate s-a dat cat n-am fost eu, dar pana la urma n-am inteles de ce a inceput cearta)

Rating-urile s-au dat pe postari, deci nu ma pot baga. Nu pot spune ca s-au dat cu motive incorecte, pt. ca ele corespund.
Eu n-am prieteni. Sad