World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-10-2011, 04:42 PM)Raducu Wrote: [ -> ]Haha Bafta la citit, o sa te astept o cu parere Tongue

O sa vina.
Astazi e o zi trista.
Se implinesc 75 de ani de la moartea lui Luigi Pirandello.
Dumnezeu sa-l ierte.
Ala cine mai e ?
scuzati ca sunt praf in istorieHaha
(12-10-2011, 05:25 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Ala cine mai e ?
scuzati ca sunt praf in istorieHaha

Un dramaturg, un laureat al Premiului Nobel pentru literatura pe anul 1934.
heheWink
Today's top poster: roby14 (55 posts)
un record personalHaha
mda...cand am ajuns pe acest forum ...cred ca am facut odata vreo 80 de posturi intr-o zi...sau mai mult...dupaia m-am calmat cand am vazut ca toata lumea imi zice spammer...deoarece eu chiar nu stiam ca asta inseamna spam...Smile.
Terente sincer eu cunosc fete de 1000 de ori mai faine ca aia...si probabil fata aceea o fi ea frumoasa dar in interior poate e o disperata pe care nu dai 2 baniSmile
(12-11-2011, 05:41 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]mda...cand am ajuns pe acest forum ...cred ca am facut odata vreo 80 de posturi intr-o zi...sau mai mult...dupaia m-am calmat cand am vazut ca toata lumea imi zice spammer...deoarece eu chiar nu stiam ca asta inseamna spam...Smile.
Terente sincer eu cunosc fete de 1000 de ori mai faine ca aia...si probabil fata aceea o fi ea frumoasa dar in interior poate e o disperata pe care nu dai 2 baniSmile

La ce fata te referi?
(12-11-2011, 05:41 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]mda...cand am ajuns pe acest forum ...cred ca am facut odata vreo 80 de posturi intr-o zi...sau mai mult...dupaia m-am calmat cand am vazut ca toata lumea imi zice spammer...deoarece eu chiar nu stiam ca asta inseamna spam...Smile.
Terente sincer eu cunosc fete de 1000 de ori mai faine ca aia...si probabil fata aceea o fi ea frumoasa dar in interior poate e o disperata pe care nu dai 2 baniSmile

Fiecare are propriile standarde de frumusete... oricum nu am zis eu ca e cea mai frumoasa...am pus poza pt. ca mi-a cerut cineva asta...pt. mn cea mai frumoasa e prietena mea, deci discutia nu are continuare. Smile
Singurul membru care nu i s-a dat wipe la reputatie Tongue .


Perfect! :X