World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ar cam trebui sa anuntam membrii din mod sa revina sa-l vada. Smile
Uitati ce activitate am avut de curand.
31 de useri online erau ult. data cand m-am uitat.
Si ce m-a surprins e ca toti se uitau la threadul despre mod. Vedeti cat de cautat este inca Gothicul? Trebuie doar sa fie promovat putin. Smile
Felicitari! Poate o sa facem odata si impreuna un proiect maret.
Si eu vreau sa-l felicit pe Terente, nu doar pentru mod, ci pentru tot ce face pe forumul asta. Faptul ca am avut ocazia sa-l ajut, a fost pentru mine un privilegiu. Un privilegiu mai pretios decat cele care se pot obtine prin reputatie.Smile Vreau sa precizez ca in ultimele saptamani, lucrand la povestioara asta, am invatat lucruri la care nici nu visam inainte. Daca dint-un lucru aparent marunt si lipsit de importanta invat ceva, pentru mine reprezinta un pas inainte. Mersi, Terente, pentru pasul asta.Smile

It was my pleasure. Grin
trebuie sa invat si eu limbajul pt modding...poate in vac de iarna fac si eu o povestioara cat de cat simpla...dar care sa amuzeSmile...numai sa se termine si cu tezele ca sa imi termin s tutorialu ala ...
Bravo Marian, jos palaria, comunitatea noastra mica nu o sa moara niciodata cu asa membri Grin.
sa speram ca asa e...si sa speram ca ziua in care acesti membri epici vor parasi forumul nu va fi niciodataSmile
Intr-adevar felicitari Marian.Mi-ai reaprins pasiunea pentru Gothic si in vacanta de iarna sper sa fac niste tutoriale/wiki,sau chiar un Walkthrough in limba romana.
Da, acum m-am lenevit si "IO", dar promit ca in vacanta de iarna sa ma reabilitez... Good Job!
(11-27-2011, 07:30 PM)Dastan Wrote: [ -> ]dar promit ca in vacanta de iarna sa ma reabilitez...
Promisiunile astea...Haha