World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Gata cu cearta. Zamolxis1 ai 10% Warn pentru jicnire.
Ieee! Sunt Badboy! am vrut sa corectez cuvantul jicnire...dar ni vreau sa mai supar useri!...a si Warhell o merita...pai lui daca ii ziceam faza cu videoul nu ma lua iarasi indirect la palme?
(01-05-2012, 09:30 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Mda...nu stiu daca a fost o injuratura...Warhell daca ti-as spune faza cu videoul ce mi-ai raspunde?

Daca nu m-as descurca, chiar m-as bucura sa imi arati printr-un video.
Ai facut din tantar armasar.

Asta zici tu acum...acum te rog frumos Warhell pace...ca sunt satul sa ma cert cu tine. Nu se poate sa ne intelegem?
Oare trece 1 saptamana pe forum fara sa apara nici o cearta?
Nu cred ca suntem in stareSmile
(01-05-2012, 09:38 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Asta zici tu acum...acum te rog frumos Warhell pace...ca sunt satul sa ma cert cu tine. Nu se poate sa ne intelegem?

Deci tu iei fiecare discutie inutila ca o cearta...nu prea am ce pace sa fac cu tine din moment ce nu suntem certati. (asta cred eu)
Orice post care incurajeaza cearta inceputa ulterior va fi sters.
ok! Raducu'...Sad
(01-05-2012, 09:20 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Stiu ca a trecut aproape 4 zile de la finala, dar sunt si eu curios.. Haha s-a uitat cineva la xfactor ? Daca da, atunci ce parere aveti despre castigator?

Nu mi-a placut deloc. A castigat exact cine nu ma asteptam. In schimb la Vocea Romaniei am fost foarte multumit...Smile