World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
eu sunt roman sadeaSmile...get beget cum vreti voiHaha!
Apropo roby de concurs eu zic sa fie ceva mai usor pt ca eu nici nu stiu cum arat prog de filmatHaha!
oh menHaha esti pasta in domeniuHaha
chiar si mie mia iesit un videoHaha cam naspa da naHaha
eu oricum fac un trailer la g2:X
am niste idei
numa sa faca un moderator threadu ,sa se stabileasca premile
si apoi putem incepe muncaGrin
hai sa fie numai pt g1 si g2...ca e nrmal ca filmarile pentru g3 sa fie mult mai faine decat cele pt g1 si g2Smile!
ar fi o chestie de mi-ar merge gothic IIIHaha
mie nu-i merge...de aia zic!
Inseamna ca voi nu ati jucat deloc Gothic3?Grin

Eu abia l-am terminat pe rasnita mea de calculator.
cel putin eu nu am jucat deloc deloc gothic III
stiu cum arata din cateva video-uri de pe youtube
si cate ceva din acel tutorialGrin
(12-25-2011, 11:00 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Eu abia l-am terminat pe rasnita mea de calculator.

Si te-ai ocupat si de traducere. Mie imi merge bine pe detalii maxime. Totusi se mai blocheaza. Arata excelent cu patch 1.74, dar inca nu l-am jucat cap-coada cu patch-ul asta. Am fost ocupat cu alte chestii...Haha
(12-25-2011, 11:07 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(12-25-2011, 11:00 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Eu abia l-am terminat pe rasnita mea de calculator.

Si te-ai ocupat si de traducere. Mie imi merge bine pe detalii maxime. Totusi se mai blocheaza. Arata excelent cu patch 1.74, dar inca nu l-am jucat cap-coada cu patch-ul asta. Am fost ocupat cu alte chestii...Haha

Noroc de patchul 1.74 ca altfel nu-l jucam Haha. Si da, m-am hotarat sa-l traduc pentru ca atunci cand il jucam simteam niste sentimente deosebite Haha, e ceva mare sa joci un joc de calibrul lui Gothic 3 pe un PC foarte slab plus ca visam sa-l joc cam de vreo 2 ani Haha pan mi-am upgradat placa video cu nvidia fx5200 de 128m si inca un gb ram Tongue.