World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pai se pare ca warhell e impotriva oricarui lucru ce il spun, sau doar mi se pare?
(12-23-2011, 10:10 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Pai se pare ca warhell e impotriva oricarui lucru ce il spun, sau doar mi se pare?

Stiam o vorba de duh pe tema asta dar nu mai stiu cum era. Pot s-o explic insa: E bine cand cineva se opune. "Din pareri contradictorii se nasc marile victorii".Haha Uite poetul cum iese la iveala. Se vede treaba ca si new rpg mi-a deschis orizonturi nebanuite.Haha
Fiind discutii zilnice cred ca toate discutiile sunt ontopic atata timp cat sunt postate in ziua respectiva, nu? Haha De-asta mi se pare inutil spam thread atata timp cat exista asta.
Eu intelegWink
nu stiu de altiiHaha
despre ce trebuie filmuletele...si spune-mi te rog si programul pe care trebuie facute...ca dupa Craciun ma apuc.
(12-23-2011, 09:47 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Sugestile se fac in Threadul de sugestii. Sau ma insel?

Sugestiile se pot face si aici. Problema lamurita.
La multi ani Faby.
La multi ani GrinGrin
(12-23-2011, 10:09 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(12-23-2011, 09:48 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Pai s-a vorbit despre concurs aici
scuzati greseala daca este vreo greseala


De ce sa nu incepem filmuletele, e vreun concurs contra-cronometru?

Pai ca sa fim corecti, le incepem toti deodata.

(12-23-2011, 11:18 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]despre ce trebuie filmuletele...si spune-mi te rog si programul pe care trebuie facute...ca dupa Craciun ma apuc.

Eu folosesc Windows Movie Maker si Fraps.
Dar ca un film sa iasa bine cel mai important este asta: http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...7#pid47387
Controland camera, dati filmului o oarecare "magie".
(12-24-2011, 12:13 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Eu folosesc Windows Movie Maker si Fraps.

Fraps e excelent dar nu comprima imaginea si filmele ajung la cativa gb daca sunt mai "lungute". Sau comprima si nu stiu eu?Grin
Chestia cu filmele incepute toate odata e imposibil de controlat. De unde sa stii tu ca eu nu mint sau invers cand spunem ca la ora cutare in ziua cutare se da startul? Cred ca mai importanta e calitatea filmului si mesajul acestuia, ca la Oscar nu ora la care incepe "filmarea".Haha
Hypercam 2 sau CamVideo.