World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-19-2011, 04:59 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Un pelican statea pe un pisc cu un pix in plisc,sase saci in sase saci

Popa pupa poala mea, eu pup poala popii... Zi repede! Grin

(10-19-2011, 05:17 PM)Altair Wrote: [ -> ]Exista un thread de spam :|.So,ce aveti de gand de facut de Craciun?

Ca veni vorba, pai pentru ca vacanta este de aproape o luna, o sa ies pe afara mult si vreau sa inventez eu niste ornamente pentru brad, inca nu stiu cum... Craciunul mi-l petrec, ca de obicei, acasa. Ah si sa nu uit, aici in Baia Mare DEJA au pus braduletii si luminitele pe stalpi... :|
Aveti idee unde as putea gasi un comentariu/explicatie pentru:

"Cele mai înţelepte planuri nencoronate de succes se numesc nerozii." (M.Eminescu,Fragmentarium,79)

"Succesul urmarit nu poate niciodata pune satisfactie in contract." (T.Arghezi, XXI,183)

+1 rep pentru cel care-mi ofera un link unde gasesc o explicatie logica.
era defapt sase sasi in sase saciGrin...si apropo...acest thread este pentru lucruri importante si alte bla bal-uri...asa ca...Haha..spamati in continuare
(10-19-2011, 06:38 PM)Altair Wrote: [ -> ]Aveti idee unde as putea gasi un comentariu/explicatie pentru:

"Cele mai înţelepte planuri nencoronate de succes se numesc nerozii." (M.Eminescu,Fragmentarium,79)

"Succesul urmarit nu poate niciodata pune satisfactie in contract." (T.Arghezi, XXI,183)

+1 rep pentru cel care-mi ofera un link unde gasesc o explicatie logica.

Ţi-a dat în a 9-a sau în a 10-a asta?Haha că la noi ne dă mai mult decât la toate celelalte profile la un loc (nu-s la filo, ci la mate-info bilingv engleză, mai nou mate-info bilingv engleză filologie-jurnalism-bullshit despre esenţa vieţii intensiv biochimieHaha) şi noi n-am primit să comentăm citate de-astea cu moţHaha fail...

şi dastan la ce şcoală eşti? în baia mare sau în baia sprie?


A 10-a.
Primul post aiciHaha
Gadaffi e mort. Ce penibila e viata, cei mai geniali oameni sunt omorati, Hitler, Saddam, acum Gadaffi..exista un singur loc unde va ajunge lumea asta.
Intr-un fel te sustin,orice dar nu roman,am auzit ca a murit un baschetbalist in Romania .

A murit de ceva timp.
Multi oameni au murit omorati de tiganii din Romania,mai bine daca nu ne cucereau romani.