World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cel mai scumpKiss2
Ba ce baba nebuna am gasit pe youtube Haha

O cheama Elena Basescu?=)))
(11-15-2011, 09:28 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Ba ce baba nebuna am gasit pe youtube Haha


Haha)) ce baga baba la killuri Haha)
Eu cred ca este regizata si baba ii pusa doar sa se prefaca si sa spuna replicile. Prea tare oricum pentru a fi adevarat, cine ar putea fi asa de bun si care om batran mai este interesat de shootere, in special femeile?! Haha
(11-16-2011, 09:48 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Eu cred ca este regizata si baba ii pusa doar sa se prefaca si sa spuna replicile. Prea tare oricum pentru a fi adevarat, cine ar putea fi asa de bun si care om batran mai este interesat de shootere, in special femeile?! Haha

Nu stiu daca e fake sau daca femeile sunt interesate de shootere, dar pentru sectiunea batrani interesati de jocuri video, sunt un candidat aflat la jumatatea drumului...Haha
(11-16-2011, 10:44 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(11-16-2011, 09:48 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Eu cred ca este regizata si baba ii pusa doar sa se prefaca si sa spuna replicile. Prea tare oricum pentru a fi adevarat, cine ar putea fi asa de bun si care om batran mai este interesat de shootere, in special femeile?! Haha

Nu stiu daca e fake sau daca femeile sunt interesate de shootere, dar pentru sectiunea batrani interesati de jocuri video, sunt un candidat aflat la jumatatea drumului...Haha

Haha, buna asta Haha.
(11-16-2011, 10:44 PM)old nick Wrote: [ -> ]
(11-16-2011, 09:48 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Eu cred ca este regizata si baba ii pusa doar sa se prefaca si sa spuna replicile. Prea tare oricum pentru a fi adevarat, cine ar putea fi asa de bun si care om batran mai este interesat de shootere, in special femeile?! Haha

Nu stiu daca e fake sau daca femeile sunt interesate de shootere, dar pentru sectiunea batrani interesati de jocuri video, sunt un candidat aflat la jumatatea drumului...Haha

Cat ai? Smirk
(11-17-2011, 05:22 PM)Dastan Wrote: [ -> ]Cat ai? Smirk

43, luna viitoareGrin.
Multi inainte. Wink