World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
dar n-am jignit pe nimeniSad...te rog subliniaza jignirile din postul meu!!!
sau macar trimitemi prin PM jignirea!!!
(12-29-2011, 10:36 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]dar n-am jignit pe nimeniSad...te rog subliniaza jignirile din postul meu!!!
sau macar trimitemi prin PM jignirea!!!

Pai le-am sters. Haha Nu vezi: edit by Terente.
scrie te rog jignirea...eu nu am injurat in acel post...si lucrurile scrise acolo sunt cat se poate de adevarate!!!
Zamolxis..cred ca ti-ai prea intrat in rolul personajului Haha.
Si cum aveti de gand sa va petreceti revelionul?
Incerc sa reproduc:

Quote:macar cei de pe aici au mai mult creier decat cei de pe wogames

REGULI

Nu vreau sa par nesimtit, dar nu mai vreau comentarii de genul. Sunt sigur pe deciziile mele.
crezi???Haha...pai acasa...ca deobicei...sarbatorile nu-mi place sa le petrec cu altcineva decat proprii mei parinti!Wink...desi as avea unde si cu cine!
oau ce jignireHaha!...mai bine nu o mai postai...imi voi sterge postul cu totul! Tocmai acum cand a reusit cineva sa schimbe subiectul!
eu o sa il petrec pe wogGrin
daca mai sunt doritori
petrecem in gothic cel mai bunGrin
(12-29-2011, 10:42 PM)Faby Wrote: [ -> ]Si cum aveti de gand sa va petreceti revelionul?

Acasa cu parintii. Nu exista un loc mai bun.Smile
(12-29-2011, 10:42 PM)Faby Wrote: [ -> ]Si cum aveti de gand sa va petreceti revelionul?

Cu prietena in Bucuresti. Cum nici Craciunul n-a avut farmec pentru mine, nu ma astept la prea multe nici de la revelion. Trist.