World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
12 January 2012
Stiu ca a trecut aproape 4 zile de la finala, dar sunt si eu curios.. Haha s-a uitat cineva la xfactor ? Daca da, atunci ce parere aveti despre castigator?
Aiurea. Eh, asta e. Sunt la sezonul 4 din Supernatural, am la ce sa ma uit pana atunci.
(01-05-2012, 09:20 PM)Necro Wrote: [ -> ]Stiu ca a trecut aproape 4 zile de la finala, dar sunt si eu curios.. Haha s-a uitat cineva la xfactor ? Daca da, atunci ce parere aveti despre castigator?

Pot sa raspund doar la ultima intrebare? Haha
E extrem de slab in comparatie cu orice concurent ce a ajuns in orice finala a Megastarului in oricare editie a ei.

Insa... a cantat bine impreuna cu ... cu .... interpretul de la Vama Veche. Vazusem la stiri.
La ce serial va uitati...si Warhell ....... si ..... si .........siii ........ si.......


EDITAT DE MODERATOR
(01-05-2012, 09:23 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]La ce serial va uitati...si Warhell ....... si ..... si .........siii ........ si.......

Doamne..asa ceva..cu ce te-am jignit?
Mai bine nu-ti spuneam nimic.
Pai ma faci indirect prost! Si puteai ca sa nu fi ironic...puteai sa zici clar si ferm!
(01-05-2012, 09:25 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Pai ma faci indirect prost! Si puteai ca sa nu fi ironic...puteai sa zici clar si ferm!

Nu te-am facut nici cum. Ma gandeam ca nu te descurci si trebuie video. Smile
Pai in fund

>>brb, loling forever
Mda...nu stiu daca a fost o injuratura...Warhell daca ti-as spune faza cu videoul ce mi-ai raspunde?