World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii zilnice #4
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
bine....esti iertat fiuleHaha...APROPO AZI E ZIUA MORTILORSad...old nick scuza-ma am facut niste afirmatii fara cap...intradevar mau deranajt cele spuse despre tigani si tarani si bosorogi si sovi...nu stiu cumSmile...iti dau dreptate...pls nu pleca si uh de pe frumSad...si apropo dami si mie idu tau...prin pmGrin
(11-01-2011, 08:21 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]dami si mie idu tau...prin pmGrin

Nu-ti serveste la nimic, nu folosesc messu'.
a ok...Wink...las ca ne mai vedem pe forum....justitiaruleSmile
hai ca am iesit...va las ne vedem maineSmile
Stai, stai! Ce tot zici Terente?!
Te-am injurat?! Tu m-ai obligat sa te "injur", care nici nu se poate considera o injuratura, eu am spus ca am ajuns la o concluzie la care prefer sa nu ti-o spun, iar tu mi-ai spus sa ti-o spun prin "nu ma inebunii". Asa ca ti-am spuso, si cenzurat, si la final cu "fara suparare", dar asta s-a intamplat dupa ce am luat toate minsuruile, nu cand "TOTUL A INCEPUT"! Cum zici tu.
Mie nu imi place sa injur, dar nici sa fiu provocat.

Si cum am mai zis, motivul plecarii mele e unul cu totul altul, nu minusul lui Altair, chiar am zis dupa ce am luat "Poti sa imi dai cat vrei, eu tot am sa dau oricui cele 100 de intrebari". Sa fim seriosi, v-ati batut toti joc de mine, am fost batjocorit in ultimul hal, asta pentru ca mi-am urat stramosii, pe care inca ii urasc, ASTA ESTE PAREREA MEA si nu o puteti schimba, la fel si cu Hitler, orice mi-ai aduce in fata, ca a fost un criminal, un nesabuit, eu am sa-l cinstesc mereu ca un adevarat nazist.

Ati observat si voi, nu v-am dat nimanui -, ba chiar + lui old nick pentru ca il respect, spune in fata tot ce trebuie, e singurul care mi-a spus asta direct si merita tot respectul meu, chiar daca pentru el nu inseamna nimic.

Cat despre reputatie, va rog eu, stergeti tot, deja am observat ca v-ati apucat, ceea ce e bine.
Am sugerat chiar si stergerea tuturor posturilor mele, dar se pare ca Marian a luat totul ca pe o gluma, ei bine, eu vorbesc cat se poate de serios.

Lucrul care mi-a placut mie cel mai mult la forumul asta s-a dus pe apa sambetei, si anume prietenia lui Marian si libera exprimare, pe alte forumuri cand deschideam vorba de Hitler mi se stergea postul, d-asta la inceput n-am vorbit despre el, daca imi amintesc bine prima data cand am vorbit despre el a fost intr-un topic cu cele 2 razboaie mondiale, cand a intervenit si old nick.

Motivele personale sunt mai multe, la inceput era pe o perioada nedeterminata, dupa care a urmat permanenta din cauza agravarii, traiesc probabil ultimele luni din viata mea. Da, am fost depistat cu acea boala fatala si nu cred ca am sa scap, multumiti?! Nu vreau sa mai vad pe cineva ca scrie ca plec din cauza reputatiei in minus sau din cauza lui old nick.
1.Sanatate!

2.Ce boala ai?

3.Ai dat spamm intr-o vreme despre Hitler si critici scrisul oamenilor.


4.Daca esti nazist si rasist nu trebe sa ne faci si pe noi.

5.Dumnezeu sa fie cu tine mai departe si sa te vindeci.Nu am vrut asta niciodata,am vrut doar sa te mai potolesti.

(11-01-2011, 08:58 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Motivele personale sunt mai multe, la inceput era pe o perioada nedeterminata, dupa care a urmat permanenta din cauza agravarii, traiesc probabil ultimele luni din viata mea. Da, am fost depistat cu acea boala fatala si nu cred ca am sa scap, multumiti?! Nu vreau sa mai vad pe cineva ca scrie ca plec din cauza reputatiei in minus sau din cauza lui old nick.

Nu sunt in masura sa comentez, dar traiesc pe principiul ca daca nu incerc, pot sa regret. Si astfel, iti spun: traieste. Ai spus ca ti-ai intalnit jumatatea. Iubeste-o. Fa-o sa te iubeasca. Fii fericit 100% din timp. Cand cineva iti zice ceva de rau, da-l naibii si mergi mai departe...e prea prost pt. a-l baga in seama.

Nu va pierdeti timpul sa urati chestii, lucru pe care il fac si eu intotdeauna. Detest mai multe persoane decat cele care-mi plac. Idiot obicei.

Toti putem muri in fiecare minut...poate ma calca masina maine. Oricum moartea e pt. mine ceva banal, deci nu-mi va fi frica de ea niciodata.

Dupa cum vezi stiu si am tinut minte majoritatea postarilor tale.

Aceea boala este?
(11-01-2011, 08:58 PM)Warhell Wrote: [ -> ]pe alte forumuri cand deschideam vorba de Hitler mi se stergea postul,
Asta trebuia sa-ti dea de gandit. Eu te-am atentionat de la inceput. Ar trebui sa stii ca fanatismul ideologic n-are nimic in comun cu discutiile libere. Ideile se expun, nu se impun. Daca vrei sa-ti impui ideile cu orice pret, fara sa tii cont de parerile celorlalti, inseamna ca nu-i respecti. Parerea mea nu ai respectat-o, deci reputatia pe care mi-ai dat-o nu ma incalzeste cu nimic.
Referitor la chestiunea mortii iminente despre care vorbesti, da-mi voie sa-ti spun ca devii mai "patetic" decat mine. Daca as sti ca mi se apropie moartea, as face orice altceva decat sa postez peste 1000 de posturi in 2 luni. Daca e adevarat, chiar imi pare rau pentru tine, pentru ca ti-ai irosit timpul pretios intr-un mod ciudat. Dar pe ultima suta de metri ar trebui sa fii barbat si sa nu te temi, pentru ca ai mai trecut prin asta in somn,dupa cum ne-ai povestit. Iti doresc o moarte frumoasa, si sa ne revedem pe campiile elizee, dar nu inca...nu inca...
Gata!

V-ati exprimat fiecare punctule de vedere. Incheiati subiectul.
(11-01-2011, 08:58 PM)Warhell Wrote: [ -> ]traiesc probabil ultimele luni din viata mea. Da, am fost depistat cu acea boala fatala si nu cred ca am sa scap
wow frate puteai sa zici asa de la inceput...nasol

asa deci sa vorbim despre ceva mai normal, unde ati fost de ziua mortilor?
adica ati comemorat-o sau doar ati vazut la tv ca e si gata?
Eu am fost,si mi-am adus aminte.Dar nu stiu cum alti vin si isi intind mancarea si bautura peste tot .