World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(09-25-2013, 12:56 AM)Terente Wrote: [ -> ]Era un fel de aluzie fina, intradevar. Am crezut si inca mai am putina banuiala ca erai/esti oldnick.. ip-ul insa duce catre locatii relativ diferite. Deci afirmatia mea se pare ca nu e valabila.

In cazul asta recunosc ca ambele asocieri imi convin, indiferent daca sunt ironice sau serioase.Haha
Despre ip nu stiu ce sa spun pentru ca e diferit la fiecare conectare.
:O Am zis eu ca-mi aduci aminte de old nick din cauza greselilor gramaticale? Nu, a zis bogdan ca ii aduci aminte de cienva si eu am zis la fel, doar ca am zis si de cine.
(09-25-2013, 03:12 PM)Cristian Wrote: [ -> ]:O Am zis eu ca-mi aduci aminte de old nick din cauza greselilor gramaticale? Nu, a zis bogdan ca ii aduci aminte de cienva si eu am zis la fel, doar ca am zis si de cine.

Inseamna ca am inteles eu gresit. Dar insinuarea cu greselile gramaticale a fost o inventie. Eu nu vreau sa mai discut despre povestea cu serverul. Nu mai postez acolo, postez unde nu-mi corecteaza nimeni greselile.Grin
Nu, chiar ai avut cateva, eu ti-am zis de ce posturile ti-au fost editate, nu ca am probleme cu oamenii cara habar n-au sa scrie.
Cum puteţi îndrăzni să-l comparaţi pe ăsta cu old nick? Jeez .. unde am ajuns....
(09-25-2013, 06:13 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Cum puteţi îndrăzni să-l comparaţi pe ăsta cu old nick? Jeez .. unde am ajuns....

Iar incepi.. N-am ce-ti face. + warn 20%..
Fara aluzii la cei din Rep. Moldova dar wow nu ma asteptam sa aiba propriul lor site de "lucruri" funny....

Show Content
(09-25-2013, 06:46 PM)cornel Wrote: [ -> ]Fara aluzii la cei din Rep. Moldova dar wow nu ma asteptam sa aiba propriul lor site de "lucruri" funny....

Show Content
Nu se compara cu http://www.pitzipoance-cocalari.ro/category/cocalari
Na-ha-ha,iar a dat Warhell pe langa >: )
(09-25-2013, 06:57 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Na-ha-ha,iar a dat Warhell pe langa >: )

Aha, i-am ratat faţada .. da' nu-i problemă. Data viitoare dau sub centură. Lovitura de graţie. Wink