World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Forumul si facebook-ul te atrag mai mult sa postezi ceva cand esti beat Haha

[Image: 4s9u.png]

Uploaded with ImageShack.us
(10-21-2013, 06:08 PM)cornel Wrote: [ -> ]Forumul si facebook-ul te atrag mai mult sa postezi ceva cand esti beat Haha
Te referi la chestia aia verde ?
Când scoateţi iar' revista aia?
(10-21-2013, 06:48 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]
(10-21-2013, 06:08 PM)cornel Wrote: [ -> ]Forumul si facebook-ul te atrag mai mult sa postezi ceva cand esti beat Haha
Te referi la chestia aia verde ?

Da
Habarnam, eu nu am asa ceva.
(10-21-2013, 07:13 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Când scoateţi iar' revista aia?
Pe 3-4 noiembrie. Ceva mai tarziu decat ne-am fi dorit, dar facultatea bate-o vina.
SA fie pe 8 noiembrie si imi oferiti mie una tiparita cadou de ziua mea Haha

Sa ma fac dealer de PlayBook in caragiale =))))
De curiozitate, voi stiati ca in Gothic 2 putem folosi casti (cum sunt cele de la paladini si vanatori de dragoni), fara sa folosim armuri sau o casca cu orice armura vrem? Si pe deasupra putem folosi si scuturi. Ca in G3. Sunt multe chestii tari pe care cei de la PB nu le-au mai aratat in G2, dar le-au facut.
(10-22-2013, 04:33 PM)dorelys Wrote: [ -> ]De curiozitate, voi stiati ca in Gothic 2 putem folosi casti (cum sunt cele de la paladini si vanatori de dragoni), fara sa folosim armuri sau o casca cu orice armura vrem? Si pe deasupra putem folosi si scuturi. Ca in G3. Sunt multe chestii tari pe care cei de la PB nu le-au mai aratat in G2, dar le-au facut.
Nu se incadra mai bine aici ? http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...p?tid=1361
Gothic 2 ar fi prea usor cu scut Haha.
Poate au vrut sa mentina acel hard rpg, da poate nu.