World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Mno haidaţi mă. Vreau să citesc revista aia.
Am mâncat un hamburger şi sunt fresh.
hai cu revista ca sunt si eu curios ce e prin ea Grin
(09-16-2013, 05:32 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]hai cu revista ca sunt si eu curios ce e prin ea Grin

Nu depinde chiar de noi. Inca mai asteptam ceva de la cineva. Smile
(09-16-2013, 05:37 PM)Terente Wrote: [ -> ]Nu depinde chiar de noi. Inca mai asteptam ceva de la cineva. Smile

Inseamna ca aveti un neserios in redactie. Revista s-a lansat cu o amanare.Haha
Ce de lume online in seara asta..... se vede ca e doar prima zii de scoala Haha

A da mi-am amintit Bucuresteniilor mai mergem la un suc/ cafea Haha
Si ce daca e scoala ma, zici ca mergi in armata nu intr-o clasa 6 ore...
(09-16-2013, 08:53 PM)Iuliu Wrote: [ -> ]
(09-16-2013, 05:37 PM)Terente Wrote: [ -> ]Nu depinde chiar de noi. Inca mai asteptam ceva de la cineva. Smile

Inseamna ca aveti un neserios in redactie. Revista s-a lansat cu o amanare.Haha

Nu chiar. O sa spunem exact ce ne-a facut sa amanam lansarea. Pana la urma primul numar trebuie sa fie finisat 100%, nu sa-l grabim. Smile suntem la inceput, nu stim sa estimam inca prea bine.
(09-16-2013, 09:40 PM)Robi Wrote: [ -> ]Si ce daca e scoala ma, zici ca mergi in armata nu intr-o clasa 6 ore...

Pai dupa ce te trezesti "chior de somn" ca sa ajungi la scoala, te mai distrug psihologic profi aprope o zii intrega si dupa seara nu iti mai arde de nimic decat sa te relaxezi putin si dupa somn.....
(09-16-2013, 09:54 PM)cornel Wrote: [ -> ]
(09-16-2013, 09:40 PM)Robi Wrote: [ -> ]Si ce daca e scoala ma, zici ca mergi in armata nu intr-o clasa 6 ore...

Pai dupa ce te trezesti "chior de somn" ca sa ajungi la scoala, te mai distrug psihologic profi aprope o zii intrega si dupa seara nu iti mai arde de nimic decat sa te relaxezi putin si dupa somn.....

Nu iti faci treaba de elev cum trebuie, o faci total gresit Haha.
(09-16-2013, 10:02 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(09-16-2013, 09:54 PM)cornel Wrote: [ -> ]
(09-16-2013, 09:40 PM)Robi Wrote: [ -> ]Si ce daca e scoala ma, zici ca mergi in armata nu intr-o clasa 6 ore...

Pai dupa ce te trezesti "chior de somn" ca sa ajungi la scoala, te mai distrug psihologic profi aprope o zii intrega si dupa seara nu iti mai arde de nimic decat sa te relaxezi putin si dupa somn.....

Nu iti faci treaba de elev cum trebuie, o faci total gresit Haha.

Lumineaza-ma maestre Robi Haha