World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Bă, înţeleg că cenzuraţi un cuvânt pe care toată România îl foloseşte zi de zi, da' ce aveţi mă cu Paraziţii?
(01-09-2014, 07:41 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Bă, înţeleg că cenzuraţi un cuvânt pe care toată România îl foloseşte zi de zi, da' ce aveţi mă cu Paraziţii?
Avem dreptul la "Exprimare libera" !!!
Şi ăla care o şters melodia are dreptul să asculte 'de ziua ta'.
(01-09-2014, 08:36 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Şi ăla care o şters melodia are dreptul să asculte 'de ziua ta'.

Eu am sters melodia. Si chiar si libera exprimare are o limita avand in vedere ca suntem pe un forum.

Iar melodia pusa de tine avea cam prea multa libertare, ca sa zic asa. Haha

Btw . La multi ani Hegan! Present
Ai luat prea multe pastile mă.
(01-09-2014, 09:36 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ai luat prea multe pastile mă.
Depinde de pastile, mai bine o dai pe mentosane..
(01-09-2014, 09:36 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ai luat prea multe pastile mă.

Neaaa, cu asta nu ai nimerit.

Melodia nu putea fi cenzurata, deci a fost stearsa.
Eu unul tot nu inteleg faza cu cenzura.... Mai sunt persoane sub 10 ani printre noi? sau mai bine spus mai sunt persoane care nu au auzit si nu a folosit cel putin o data anumite cuvinte?
BTW: La multi ani Haganel Smile
(01-09-2014, 10:48 PM)cornel Wrote: [ -> ]Eu unul tot nu inteleg faza cu cenzura.... Mai sunt persoane sub 10 ani printre noi? sau mai bine spus mai sunt persoane care nu au auzit si nu a folosit cel putin o data anumite cuvinte?
BTW: La multi ani Haganel Smile

Ohh, nu e vorba ca nu sunt persoane care nu au folosit sau ca sunt, e vorba de bunul simt al fiecaruia.
Pai daca s-ar face media bunului simt de pe forum cred ca ar da cu minus Haha Wink