World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ideea cu moderarea acelei sectiuni era sa putem crea si modifica thread-urile in care se tine evidenta in gmp, nu sa faci treaba lui Bogdan.
Pai te descurci tu. Eu raman la script.

Si, Robi, nimic nu ar avea farmec daca ar fi perfect si asta pentru ca perfectiunea nu poate fi atinsa. Inainte imi doream mult sa fiu moderator, acum, chestia asta nu mai are rost pentru mine.
(10-08-2013, 07:58 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Am mai zis o data, dar na. Kristi te rog sa imi scoti functia de moderator de la multiplayer.

Cum vrei tu.
Multumesc.
Eh, ti-as comenta decizia dar si eu as face la fel probabil, deci as fi putin ipocrit , deci da..
Poti sa comentezi, nu ma deranjaza. Haha Sunt liber la discutii. Haha
Nu sunt in dispozitia necesara, dar este timp si sa-mi exprim parerea despre oful asta minor. Haha
Ahh...cam cat costa schimbarea unui display de tableta? Am spart display-ul aseara. Haha Bine, nu eu l-am spart, dar eu tre' sa il schimb fara sa afle parinti ca nu o sa mai imi ia altceva. Haha Poate stie cineva.
Destul de mult avand in vedere ca 50% e display-ul.
Nu chiar, depinde de tableta, cauta pe google display tableta {nume} si vezi cat costa display-ul, te duci la un service de telefoane si-i zici sa ti-l schimbe.