World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(02-08-2014, 10:49 PM)cornel Wrote: [ -> ]Avem atei sau persoane ce nu se incred total in crestinism??? daca da intrati in religion thread ca am inceput sa citesc si vreau sa ajung sa imi iau iar pop corn Haha

Eu daca as fi in locul tau as pune afise prin oras...
Religion Thread o sa devina loc de pelerinaj .
Da Haha
De ce sunteti in pelerinaj? De al dracu si de ambitios, ia mai zi ceva.
Si ca sa vedem ca Kristi este imbatabil la religie....


Show Content
[Image: what-if-god-was-one-of-us_o_2781539.jpg]
@Cornel, ti-am mutat postarea aici, sa lasam topicul de Religie pentru Religie. Haha
(02-08-2014, 11:35 PM)cornel Wrote: [ -> ]
Show Content
Chestie creata de un american....

Vine primavara !
(02-09-2014, 12:49 AM)Dorel Wrote: [ -> ]@Cornel, ti-am mutat postarea aici, sa lasam topicul de Religie pentru Religie. Haha

Pai era despre religie nu zicea Kristi despre misionari?? Haha
(02-09-2014, 02:11 AM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Chestie creata de un american....


Întrebarea e dacă e adevărat ce zice ala acolo
Nu mai plângeţi mă atât după mine.
(02-09-2014, 11:55 AM)BeoWulf Wrote: [ -> ]Întrebarea e dacă e adevărat ce zice ala acolo

Pare a fi adevarat: http://en.wikipedia.org/wiki/Hoeryong_co...ation_camp
Nu-mi vine sa cred in in sec XXI mai exista astfel de incalcari ale drepturile omului si nimeni nu face nimic. America, care are impresia ca e politia lumii, sta nepasatoare. Daca ar fi avut aceeasi atitudine si cu Holocaustul, si il lasa pe Hitler sa faca orice vroia el, exista o posibilitate ca astazi lumea sa fie cu totul diferita (daca nu erau atacati de japonezi, oare interveneau in razboi?).