World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Propun o interventie SWAT Grin
(02-23-2014, 12:21 AM)cornel Wrote: [ -> ]Revino la vechea tema ca noi Smile

cum fac asta?

Pfai sa vezi ca tot Marian asta mi.a dat si mie 4 dislike-uri la ultimul video Haha)
cred ca si asta e un semn al apocalipsei. Sa primesc un dislike ok, da' 4??
Păi eu n-am făcut nimic şi touşi mi-a apărut vechea temă.
Încă mai e prezentă să înţeleg?

(02-23-2014, 02:29 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Cum il aducem inapoi pe Terente ??

Mă tem că doar Kristi şi Dumnezeul său ne mai poate ajuta.
(02-23-2014, 02:51 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Păi eu n-am făcut nimic şi touşi mi-a apărut vechea temă.
Încă mai e prezentă să înţeleg?

(02-23-2014, 02:29 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Cum il aducem inapoi pe Terente ??

Mă tem că doar Kristi şi Dumnezeul său ne mai poate ajuta.
Bine ca nu a disparut si Kristi.
(02-23-2014, 03:07 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]
(02-23-2014, 02:51 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Păi eu n-am făcut nimic şi touşi mi-a apărut vechea temă.
Încă mai e prezentă să înţeleg?

(02-23-2014, 02:29 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]Cum il aducem inapoi pe Terente ??
Mă tem că doar Kristi şi Dumnezeul său ne mai poate ajuta.
Bine ca nu a disparut si Kristi.

Corect..... Daca dispare si Kristi chiar ca vina apocalipsa.... Si sa speram ca Dumnezeul lui Kristi sa fii iertat tot ce i-a zis Warhell Haha Wink
heh
Cred ca trebuie facut un tutorial cu "How to Change Your Forum Theme - For Dummies"
(02-22-2014, 09:54 PM)Robi Wrote: [ -> ]User cp -> edit options -> si jos dreapta ai tema, si alegi mistery or something like that.

Here it is, again Haha.
Thema facuta de Marian este foarte draguta, numai ca mai trebuie lucrat putin la unele detalii.

Eu folosesc thema "NewTheme". Este foarte simpla si curata.

Quote:User CP - Edit Options - Board Style - NewTheme
Ce plictiseală .. pe ploaia asta nici papucii nu vor să-mi intre în picioare.