World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Cum a fost prima zi de scoala??? Eu am dormit decat 4 ore si am fost mort de somn Haha
(01-06-2014, 04:31 PM)Hegan Wrote: [ -> ]Fumezi?

Nuuuuu....Îi învăţ pe ceilalţi. -_-

(01-06-2014, 04:12 PM)BeoWulf Wrote: [ -> ]Noroc de aia care au apucat sa se lase la timp Proud

Pe când erau 7 lei? Haha

Aşa mă bate gându să mă duc în Basarabia să-mi fac plinul cu pachete de 5 lei ... problema îi cum îl aduc înapoi. Sad
(01-06-2014, 03:59 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Amintiri cu una.

Şi, asta vine din adâncul sufletului:
[...] în accizia vecinului. Iar' au scumpit ţigările.

10% warn pentru limbaj neadecvat (Cu drag, Kristi)

Imi place cand un moderator taie doar cuvantul jignitor si lasa contextul ca sa se inteleaga totusi ce voia sa spuna userul. E cam useless.
(01-06-2014, 06:58 PM)cornel Wrote: [ -> ]Cum a fost prima zi de scoala??? Eu am dormit decat 4 ore si am fost mort de somn Haha

Tragic chiar, am dormit o ora noapte, si am fost semi mort toata ziua la scoala, si am aflat ca am doua teste la mate saptamana asta si viitoare. Haha
(01-06-2014, 07:24 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Imi place cand un moderator taie doar cuvantul jignitor si lasa contextul ca sa se inteleaga totusi ce voia sa spuna userul. E cam useless.

Şi mie. |(
(01-06-2014, 07:24 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Imi place cand un moderator taie doar cuvantul jignitor si lasa contextul ca sa se inteleaga totusi ce voia sa spuna userul. E cam useless.

Cenzura e facuta pentru userii cu o varsta mai mica, useri care nu trebuie sa inteleaga contextul si sa retina cuvintele nepotrivite. Warhell (or alt exemplu) poate sa vada spre exemplu tot contextul, sa-l inteleaga si nu o sa fie afectat. Sau daca e afectat, da report. Libertatea de exprimare trebuie sa existe pe wog. :clap: Ce discurs frumos.
Sa traiesti, Hegan! La multi ani! Smile
La multi ani pretenas, mai un an si o dai in buletin si dinastea..Haha
Multumesc.
La multi ani !