World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da ma,am gasit si eu,o sa ma ocup,poate imi iese,cine stie,dau petrecere cu pateu daca reusesc : ))
(02-11-2014, 09:28 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce tot faci Terente? Nu vezi ce te întrece Kristi ?!

[Image: 2vxhern.jpg]

Dorel, si pentru tine e valabil Haha
(02-11-2014, 09:28 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce tot faci Terente? Nu vezi ce te întrece Kristi ?!

Nu e problema. Take a flower. Flower
Lasă-l tu pe Dorel. El nu-i ca voi. Wink

Terente, nu primesc flori ofilite. Sad
Ai ofilit floarea cu prezenţa.
(02-11-2014, 10:45 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Lasă-l tu pe Dorel. El nu-i ca voi. Wink

Terente, nu primesc flori ofilite. Sad
Ai ofilit floarea cu prezenţa.
Macar scapi usor de warn-urile alea :clap:
(02-11-2014, 10:45 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Terente, nu primesc flori ofilite. Sad
Ai ofilit floarea cu prezenţa.

Flower Ia-o pe asta atunci.
În cazul ăsta, ca să nu mă certe Dumnezeu, am s-o păstrez !
Din punctul meu de vedere baietii sunt inca mult prea indulgenti cu tine Warhell. Avand in vedere atitudinea ta de pe forum ar fi trebuit sa iti fie blocat contul de mult timp.
(02-11-2014, 10:22 PM)Kristi Wrote: [ -> ]
(02-11-2014, 09:28 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce tot faci Terente? Nu vezi ce te întrece Kristi ?!

[Image: 2vxhern.jpg]

Dorel, si pentru tine e valabil Haha
Scuze, dar nu prea am avut timp, am fost ocupat cu voburile la mod (abia am pus intr-un oras) si alte cateva chestii cu un server de la un joc pentru un prieten si un site pentru acel joc.

O sa incerc sa fiu mai activ, scuze din nou.

Ps: Radu o sa incerc sa iti fac eu imaginea in weekend, acum nu dispun de un pc. Haha
(02-12-2014, 01:41 AM)Dorel Wrote: [ -> ]Scuze, dar nu prea am avut timp, am fost ocupat cu voburile la mod (abia am pus intr-un oras) si alte cateva chestii cu un server de la un joc pentru un prieten si un site pentru acel joc.

O sa incerc sa fiu mai activ, scuze din nou.

Nu la asta ma refeream Haha , doar il enervam pe PeaceHell cu postul ala.