World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(02-22-2014, 09:54 PM)Robi Wrote: [ -> ]User cp -> edit options -> si jos dreapta ai tema, si alegi mistery or something like that.
Alta viata cu tema asta veche. Grin
Mersi, poate ne bagam la un Minecraft!
Ce Dumnezeu e cu tema asta?
(02-22-2014, 10:25 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce Dumnezău e cu tema asta?

Nu știu cum să vă zic, dar o să mai fie tema asta o perioadă. Puteți să o schimbați bineînțeles, dar n-am stat 'n'-ore să o fac pentru a o schimba după 'm' minute.

O să o schimb când m > n. Mie-mi place și o să o păstrez pe contul meu.

:clap: mie. O temă foarte faină. Haha
Marian tocmai ne-a demonstrat că nu e Terente !
Pregătiţi-vă! Ce fac ucrainienii acum la ei în ţară e fix pix pe lângă ce o să facem noi cu Marian ăsta.

Îmi place totuşi că mi-a modificat postul, dar quote-ul meu a rămas la fel.
Hmmm.. cred că Terente nu mai e printre noi, camarazi.
:clap:
(02-22-2014, 10:33 PM)Marian Wrote: [ -> ]
(02-22-2014, 10:25 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce Dumnezău e cu tema asta?

Nu știu cum să vă zic, dar o să mai fie tema asta o perioadă. Puteți să o schimbați bineînțeles, dar n-am stat 'n'-ore să o fac pentru a o schimba după 'm' minute.

O să o schimb când m > n. Mie-mi place și o să o păstrez pe contul meu.

:clap: mie. O temă foarte faină. Haha

E o tema reușita și ai toate aprecierile mele :clap:
(02-22-2014, 10:36 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Marian tocmai ne-a demonstrat că nu e Terente !
Pregătiţi-vă! Ce fac ucrainienii acum la ei în ţară e fix pix pe lângă ce o să facem noi cu Marian ăsta.

Dar voi câti sunteți, Warhell? Că văd că vorbești la plural și sincer dacă o să vă răspund la toți, cred o să se înmulțească 'm'-ul de mai sus cu o variabilă necunoscută λ.

(02-22-2014, 10:36 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Îmi place totuşi că mi-a modificat postul, dar quote-ul meu a rămas la fel.

Try again.

Edit: Thanks Beowulf
Hmm..deci care se alătură regimentului ? Haha
Ce echipament si salariu avem?? Ne intoarcem de pe front fara sa primim ban? Haha

[Image: badass-priest_c_2857639.jpg]
Wtf? Prea multa culoare... Vreau ceva mai închis, ca si atmosfera "gothic" si mai întunecat... Smile
Revino la vechea tema ca noi Smile