World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-31-2013, 08:44 PM)Kristi Wrote: [ -> ]
(10-26-2013, 02:00 PM)Terente Wrote: [ -> ]extrem de plictisitor
De cateva saptamani incoace e cunoscut sub numele de "Wikipedia". E foarte tare tipu'. Haha

Avem si noi dinastia. Dar cel mai destept dintre el, e incredibil de ok. Adica e cel mai de treaba dintre colegii mei. Si ca sa-l descriu cat e de destept, e cam atat de destept inca nu prea s-a gasit vreun asistent al vreunui prof de la noi care sa stie mai multe ca el.

Restul de la noi (cu unele exceptii) sunt doar Sheldoni. Atat de trist sta situatia in grupa mea.
(10-31-2013, 09:33 PM)cornel Wrote: [ -> ]Ma refer la faptul daca este recunoscuta de biserica ca o sarbatoare gen. Sf. Gheorghe.....

Nu stiu sarbatorile bisericii ortodoxe/catolice, dar mi-e cam greu sa cred ca Halloween-ul (ma refer la versiunea curenta) se afla marcat pe calendarul lor.

@Terente: Da, numai ca tipul de care ziceam ne face sa radem fara sa incerce, doar prin intrebarile pe care le pune profilor (intrebari pe care el le considera normale), prin faptul ca atunci cand merge la tabla isi ia si ghizdanul cu el si multe alte chestii asemanatoare ... Haha
Cel mai nasol bal al bobocilor, evăr.
(10-31-2013, 09:13 PM)cornel Wrote: [ -> ]P.s. Kristi halloween-ul e o sarbatoare crestina?? Haha

Pai exista si ziua mortilor la noi, in 1 noiembrie...
Deci banuiesc ca e sarbatoare da nu chiar asemenatoare cu halloween.
(11-05-2013, 06:47 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Cel mai nasol bal al bobocilor, evăr.
Oare de ce ?
Cred ca le-a dat suc de portocale in loc de JB Haha
DE CE?! O venit sclavu ăla de Ghici Cine la ora 2, o cântat 3 melodii şi o plecat.
Îi iau cucul în sus, şi baul în jos.
Am fost de ziua morţilor la bunica. Ea a fost o mare fumătoare, d'aia a şi murit .. şi mno, mi-o trecut ideea să-i las o ţigară pe mormânt.
Mai spre seară când am rămas fără ţigări am zis că mă duc s-o iau înapoi. Când am ajuns ţigara era terminată.
Deci mă, nu m-a speriat faptul că bunica ar putea bântui cimitirul, m-a speriat faptul că nu ştiu cu ce a aprins ţigara.
Warhell ai o imaginatie bogata Haha
Asta nu-i imaginaţie.