World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-01-2013, 04:16 PM)Warhell Wrote: [ -> ]De înţeleg femeile .. să-mi bag ceva.

Sunt curios, ce te face sa zici asta. Haha
@Ducipal ai reusit sa mergi azi prin Bucuresti fara barca si vesta de salvare?? Haha
Eu unul abia am reusit si daca imi deschideam umbrela cred ca ma gaseati ca va scriu din Canada acum Haha
(10-01-2013, 04:23 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(10-01-2013, 04:16 PM)Warhell Wrote: [ -> ]De înţeleg femeile .. să-mi bag ceva.

Sunt curios, ce te face sa zici asta. Haha

Nici nu mai ştiu cum să explic.
Nu, serios. Îs băt.
(10-01-2013, 05:57 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Nici nu mai ştiu cum să explic.

Incearca!Flower
Mei, dă la mine pace.
(10-01-2013, 06:01 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Mei, dă la mine pace.

X-u aduce pacea si linistea sufleteasca.
Deeeeci , cat esti pe aici, merit si eu o explicatie ca sa nu mor prost Haha.
Pă mă. Daca aşa stă treaba...că nu vreau să mori..îţi zic, da nu ştiu câţ înţelegi.

I-am zis la una c-o plac, o zis că are preten, apoi mi-o venit pe fb că nu mai are şi am vorbit vreo oră. Asta o fost ieri.
Azi am văzt-o în [trebuie cenzurat aici] mea că era unu peste ea in hol .. şi [şi aici trăbă cenzurat] mea...m-am enervat, am tăcut şi am trecut pe lângă ei. De menţinut că nu eram chiar împreună .. rămânea azi să fac mişcarea decisivă în [şi aici trăbă] mea.
Am ajuns acas' şi am început iar' pe FB .. şi am luat-o fain până mi-o zis că m-o văzt. După am scos ce am avut din mine în [şi aici] mea.
S-o supărat şi după m-am simţit prost în [...] mea.
Am început iar' să vorbesc cu ea şi am mai vorbit vreo oră...ce [cenzurarea lu' (alta cenzurare)] mea .. şi mna..acum să văd iar' ce fac mâine. Mi să n-o prind în baie că i-o face lu unu...nu ştiu acum.
(10-01-2013, 06:11 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Pă mă. Daca aşa stă treaba...că nu vreau să mori..îţi zic, da nu ştiu câţ înţelegi.

I-am zis la una c-o plac, o zis că are preten, apoi mi-o venit pe fb că nu mai are şi am vorbit vreo oră. Asta o fost ieri.
Azi am văzt-o în [trebuie cenzurat aici] mea că era unu peste ea in hol .. şi [şi aici trăbă cenzurat] mea...m-am enervat, am tăcut şi am trecut pe lângă ei. De menţinut că nu eram chiar împreună .. rămânea azi să fac mişcarea decisivă în [şi aici trăbă] mea.
Am ajuns acas' şi am început iar' pe FB .. şi am luat-o fain până mi-o zis că m-o văzt. După am scos ce am avut din mine în [şi aici] mea.
S-o supărat şi după m-am simţit prost în [...] mea.
Am început iar' să vorbesc cu ea şi am mai vorbit vreo oră...ce [cenzurarea lu' (alta cenzurare)] mea .. şi mna..acum să văd iar' ce fac mâine. Mi să n-o prind în baie că i-o face lu unu...nu ştiu acum.
Asta usoara pare.
Uşurică uşurica.
(10-01-2013, 06:21 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Uşurică uşurica.
Nu crezi ca o dai pe sub nivelu marii daca tintesti asemenea fete?