World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Boss am primit ca i-am anuntat pe admini sa-mi inchida un thread Haha.
(02-05-2014, 10:08 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Eu aproape de fiecare dată când postez mi se şterge postu şi când li se fâlfâie mai dau şi 10%.

And voilà, ti-am sters postarea din Religion thread. Nostradamus ar trebui sa te cheme. Cu 10% n-ai nimerit-o, totusi.
(02-05-2014, 10:35 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]Boss am primit ca i-am anuntat pe admini sa-mi inchida un thread Haha.

Ai inteles macar ce am scris in postarea de mai sus? Te intreb asta ca sa stiu daca are rost sa continui cu explicatii de genul in viitor.. Eu cred ca am explicat destul de elegant si de corect.
Bne sefule. Ma multumesc ca macar expira 10-ul tau, fata de celalt,dat permanent.
Joaca careva Flappy Bird??? acest joc e malefic cred ca ajung sa ma pun cu ciocanul pe Pc/telefon Haha
Eu nu joc...
Apropo Cornel, asta-i creatia ta?

Quote:Cornel Mihalache

Tai-o, pleaca
Cara-te, dispari
Zbori, sterge-o
Calc-o, evapora-te,
Mori!
Da-ti foc, fa-te scrum
Arzi un culori,
Stinge-te si suflete singura
Ca-mi dai fiori

Nu poti sa zbori!

Hai incearca, pleaca
E frumos afara, sigur o sa-ti placa


E atat de Haha... tare. Haha

Totusi nu inteleg partea cu : "Stinge-te si suflete singura". Adica cum "suflete singura"? Smile
(02-06-2014, 06:10 PM)cornel Wrote: [ -> ]Joaca careva Flappy Bird??? acest joc e malefic cred ca ajung sa ma pun cu ciocanul pe Pc/telefon Haha
IL ADOR, am cont premium deja.. Uimire
Sufa-te* si defapt e 50% ca m-am insipirat de la spike Grin

Si am nevoie de ajutor la Religion Thread.... imi expolica si mie cineva pe scurt ce se intampla ca e prea mult de citit.
Acel HagenSan ma amuza si in ziua de azi...
38 de puncte pe telefon la cioara zburătoare.

Terente, am auzit de tine azi dimineaţă la calorifer. Aşa de glumeţ eşti.
Haha iarasi ban warhell Haha