World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Bai, cum sa treaca protestatarii cu Rosia Montana prin fata campusului? Haha Sunt incruntati rau baietii. Bravo lor. Au trezit caminele.
Par suporteri ai echipei de fotbal. Si striga: nu stati la ferestre haideti la proteste.. ei bine, ii compatimesc pentru neinteresul de care dau eu dovada.
Fumează careva Kent 8?
Nu's bune tigarile. Dauneaza sanatatii.
Dauneaza grav doar sanatatii tale.Warhell,Kent sunt tigari de tractoristi.
Am tras azi prima data Kent .. până acum eram tot cu Winston şi Marlboro...
Bă..o reuşit ce o reuşit numa' Winchesteru' .. să mă ameţească. Da' tot nu-mi plac. Rămân prea nasol în piept şi se gată repede.
Jos pălăriuţa ăia care le fumează.

(10-07-2013, 06:13 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Nu's bune tigarile. Dauneaza sanatatii.

Nu ştiam asta. Mulţumesc că mi-ai luminat calea.
Gata si cu Golden Dawn.
Am mai zis o data, dar na. Kristi te rog sa imi scoti functia de moderator de la multiplayer.
(10-08-2013, 07:58 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Am mai zis o data, dar na. Kristi te rog sa imi scoti functia de moderator de la multiplayer.

Pai? Care e baiu?
Pai pur si simplu nu vreau sa mai fiu. Nu o sa mai pot edita, sterge si restul, deci nu o sa mai gresesc nimic. Am gresit destul de mult acolo.
(10-08-2013, 08:07 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Pai pur si simplu nu vreau sa mai fiu. Nu o sa mai pot edita, sterge si restul, deci nu o sa mai gresesc nimic. Am gresit destul de mult acolo.

Ce farmec ar avea daca totul ar fi perfect?