World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Moderator.
Oh, lucruri noi.
(12-29-2013, 01:43 AM)Dorel Wrote: [ -> ]@Terente, ce rank am eu daca am G-ul ala albastru?

Deocamdata aia e o eroare. Haha Rank-ul ala era doar un test de-al meu, dupa ce m-am jucat putin prin sistemul ala de premiere automata. :d
Sunt vreo 4 useri care au ramas cu aia, desi eu am incercat sa sterg imediat dupa test. Automatizarea n-a decurs deloc conform planului meu si a premiat ciudat rau.

Daca dati la premii, vedeti ca si pe acolo apar niste schimbari cu militia, paladins and others. Deocamdata ele nu inseamna nimic real, daca apar.
http://www.shoutcast.com/Internet-Radio/MMOInsider

Un radio online cu soundtrackuri din jocuri, printre care si tes, gothic(destul de des), assassin`s creed, halo, fable si altele.
Cred ca viata e un fel de fereastra virtuala prin care ne uitam sperand ca vom vedea ceea ce ne dorim sa vedem. Va urez sa vedeti prin fereastra asta ceea ce va doriti sa vedeti, amintindu-va ca ceea ce vedeti depinde doar de cat de mult va doriti sa vedeti.
La multi ani, wog, oriunde ai fi...
Ce faci moşule? Smile
(12-31-2013, 04:23 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce faci moşule? Smile

Ce sa fac, cugetez adanc.Haha
Curge vinu deseară?
Eu debea apuc să se facă 8. Haha
(12-31-2013, 02:44 PM)old nick Wrote: [ -> ]Cred ca viata e un fel de fereastra virtuala prin care ne uitam sperand ca vom vedea ceea ce ne dorim sa vedem. Va urez sa vedeti prin fereastra asta ceea ce va doriti sa vedeti, amintindu-va ca ceea ce vedeti depinde doar de cat de mult va doriti sa vedeti.
La multi ani, wog, oriunde ai fi...
Asta e luata de prin sat sau de pe google? Ca prea complexa pare Haha.
(12-31-2013, 04:49 PM)Robi Wrote: [ -> ]Asta e luata de prin sat sau de pe google? Ca prea complexa pare Haha.

E genul de cugetare pe care o rumeg la un pahar de whisky. Haha
Pare complexa, dar nu e ceea ce pare.Haha