World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Gata scoala Grin ce frumos a fost azi in bucuresti am mers 5-6 statii pe jos Haha
Eu mergeam in fiecare dimineata si dupa scoala pe jos, 30-35 de minute.
Eu doar cand ma ia vre-o nebunie si am timp de pierdut Haha
Stie cineva Photoshop sau un program de grafica 2D si are putin timp liber sa imi colereze cum crede de cuviinta imaginea din atasament?

Multumesc anticipat!

Show Content
Ba,am reusit sa ghicesc o parola de la un wireless de pe aici,dar nu ma acces la net,pot sa fac ceva sau am ghicit degeaba?
(02-11-2014, 03:11 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Ba,am reusit sa ghicesc o parola de la un wireless de pe aici,dar nu ma acces la net,pot sa fac ceva sau am ghicit degeaba?

O fi lăsat unu' doar routerul wireless deschis, nesecurizat si neconectat la net ca sa se bucure lumea ca au gasit wireless. Pentru cateva secunde cel putin.
Sunt de 2 zile : ))
Un prieten a găsit un program de spart parole wi-fi. Ciudat e că ai nevoie de net ca să foloseşti programul şi să poţi intra pe net prin wi-fi.
Asta este ilegal. Deci cel mai bine e sa folosesti propriul tau net. Plus ca programul ala de care zici e probabil un virus.
Păi eu am net .. d'ăla prin date mobile.
Dar înainte să am foloseam şi eu wi-fi când mergeam la o cafea iar localul era atât de extraordinar încât să nu pună parola la wi-fi.

Ce tot faci Terente? Nu vezi ce te întrece Kristi ?!

[Image: 2vxhern.jpg]