World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Hmm.. nu ar fi trebuit ca postarile din "Coltul meu de WoG" sa nu se adauge la numarul total de postari?
Nu se adauga?
(09-28-2013, 08:27 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Hmm.. nu ar fi trebuit ca postarile din "Coltul meu de WoG" sa nu se adauge la numarul total de postari?

Am modificat asta acum cateva zile. Era o eroare de fundal, pentru ca s-au facut anumite schimbari printre forumurile site-ului si nu mai era logica treaba.
Asta e modalitatea lui Terente de a adauga cat mai multe posturi la numar fara sa banuim ceva....
Robi cred ca incepi sa descoperi o consipiratie a administratoriilor forumului, sau cel putin a lui Terente Haha)
(09-28-2013, 08:48 PM)cornel Wrote: [ -> ]Robi cred ca incepi sa descoperi o consipiratie a administratoriilor forumului, sau cel putin a lui Terente Haha)
Eu nu descopar, eu stiu.....Haha
(09-28-2013, 08:51 PM)Robi Wrote: [ -> ]
(09-28-2013, 08:48 PM)cornel Wrote: [ -> ]Robi cred ca incepi sa descoperi o consipiratie a administratoriilor forumului, sau cel putin a lui Terente Haha)
Eu nu descopar, eu stiu.....Haha

Maxima asta Haha
(09-28-2013, 08:42 PM)Robi Wrote: [ -> ]Asta e modalitatea lui Terente de a adauga cat mai multe posturi la numar fara sa banuim ceva....

Așa faci?
(09-28-2013, 09:38 PM)Terente Wrote: [ -> ]Așa faci?

Cineva trebuia sa o faca.....
Mers sa vad meciul Stelei intr-un bar random. Dat bacsis 5 lei la o comanda de 20. Primit priviri interesante din partea chelneritei. Like a bos.