World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nush si eu am observat ca lipseste....
(01-24-2014, 06:21 PM)cornel Wrote: [ -> ]Nush si eu am observat ca lipseste....
Poate au uitat sa il puna. Noteeth
Si fara contracts a fost o oferta foarte tare Grin
(01-25-2014, 12:07 PM)cornel Wrote: [ -> ]Si fara contracts a fost o oferta foarte tare Grin
Ai cumparat jocurile ?

Afara ninge ca-n povesti !
Wtf, ninge ca'n povesti?
Aici ninge ca'n cosmaruri, zapada e aproape de un metru, curentul electric e oprit de vre 20 de ore si o sa mai dureze pana revine. Daca iesi afara vantul te ia pe sus(asta daca reusesti sa mergi prin zapada), toate drumurile blocate si tot asa, e urat.
Da le-am luat si mi-am facut si premium la tf2. Si bag ceva in zapada ta : de 2 ore si ceva n-am curent,afara viscoleste ca drq si e un frig de nu mai sti de tine...

Update: AM curet!!!!!
La mine a mers curentul toata ziua. Pentru problema cu frigul si vantul->haine groase, bocanci, fular si nici nu simti ca e frig.
SA MAI NINGA !|(
(01-25-2014, 07:52 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]La mine a mers curentul toata ziua. Pentru problema cu frigul si vantul->haine groase, bocanci, fular si nici nu simti ca e frig.
SA MAI NINGA !|(

Lol, nu cred ca ti-ar fi placut sa fi in locul celor blocati pe drumuri din cauza zapezii si nici in locul celor care locuiesc in judete unde se pare ca va fi cod rosu. (wtf cod rosu, cica pentru prima oara in Romania).
Nu vă place zăpada de loc.. Nici celor de la știri, aparent. Peste tot, doar înzăpeziri pe drumuri.

(01-25-2014, 07:52 PM)soul of darknes Wrote: [ -> ]La mine a mers curentul toata ziua.

Al naibii curent ai pe acolo, dacă a învățat să facă și asta. Like - electric current
(01-25-2014, 08:02 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Lol, nu cred ca ti-ar fi placut sa fi in locul celor blocati pe drumuri din cauza zapezii si nici in locul celor care locuiesc in judete unde se pare ca va fi cod rosu. (wtf cod rosu, cica pentru prima oara in Romania).
E dezastru pe autostrada, daca mai ninge o sa ajunga ca acu 2-3 ani cand erau inzapezite sate cu totul..