World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Am un chef a .... Wink
(10-01-2013, 06:24 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Am un chef a .... Wink

Aham, pai, bafta atunci, poate iti pica una in cale Haha.
Cine se regaseste in aceasta poza?? Haha
[Image: Boys-and-their-wishes.jpg]
Ba am reusit,ca nu merg mult de la metrou pana la liceu,deci nu e mare branza,insa am vazut zeci de umbrele rupte in strada,epic.
Vrei sa iti zic o faza tare?? Eram azi de dimineata cu fratemiu in masina si batea vantul atat de tare incat se misca masina atat de mult de ziceai ca sunt in barca Haha
Mare om copilu ăla. Vreau să ajung ca ... ce **** mea tot zic?
(10-01-2013, 08:10 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Mare om copilu ăla. Vreau să ajung ca ... ce **** mea tot zic?

Chiar ca e mare omHaha:clap:..... Pacat ca noi nu avem norocul lui Sad
@Warhell, ai vrea sa nu mai vorbesti in fiecare post cu "**** mea", inteleg ca vrei sa pari "dur", dar nu-i frumos, chiar si cenzurat. Una e cand faci asta cu prietenii pe strada si altceva e cand esti pe un forum.
Nu vreau sa ma bag, dar da inteleg ca ar trebui sa vorbim civilizat pe forum dar totusi e intre prieteni pe forum.....
(10-01-2013, 10:03 PM)cornel Wrote: [ -> ]Nu vreau sa ma bag, dar da inteleg ca ar trebui sa vorbim civilizat pe forum dar totusi e intre prieteni pe forum.....
Ce intelegi tu printr-un prieten? What