World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
E naspa sa ai ziua de nastere cand e ceva sarbatoare, totu se rezuma la un cadou nu doua..
Nu neaparat la cadou. Si da, ,,ce noroc'' scuzeHaha.
Sarbatori fericite, wog. Am promis anul trecut ca daca si anul asta va gasesc aici, o sa va felicit, asa ca va felicit, desi am senzatia ca va intrerup din hibernare.Haha
(12-25-2013, 03:18 PM)old nick Wrote: [ -> ]Sarbatori fericite, wog. Am promis anul trecut ca daca si anul asta va gasesc aici, o sa va felicit, asa ca va felicit, desi am senzatia ca va intrerup din hibernare.Haha

Sarbatori fericite si tie, old nick. E o hibernare, intradevar, dar dupa hibernare vine si o perioada de trezire. Acum insa hibernarea o sa mai dureze ceva.

Daca il putem tine pe Dorel in echipa de moderare pana iesim din hibernare si membrii importanti pe care-i avem, atunci eu sunt foarte optimist la ce va insemna wogul incepand cu perioada urmatoare (dupa licenta mea, cel tarziu).
Deci Terente, crezi ca ai putea sa faci un scurt rezumat despre modul ala pe care vroiai sa il faci, ca sa il punem in functiune? Grin
http://www.worldofgothic.ro/forum/showth...hp?tid=833

O sa fac si un alt rezumat mai complex.
S-a intors Nick! Bine ai venit!
Craciun fericit!!!
Se pare ca odata cu revenirea lui Old Nick, forumul este putin mai activ ca de obicei. Grin
Stiu ca nu am mai intrat de mult timp,dar puneti-ma si pe mine l-a curent.....
Si o intrebare care-i faza cu "Povestea lui Terente" si "Povestea lui Hegan" ???!?!?