World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Ar fi urat daca e asa cum se spune pe la TV si saptamana asta va ninge. Nu mai imi place zapada asa cum imi placea cand eram mai mic. What
Mie mi-ar place sa ninga mult sa dau iar cu bulagari de la geamul clasei in babele din statie Haha
(11-23-2013, 07:47 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Ar fi urat daca e asa cum se spune pe la TV si saptamana asta va ninge. Nu mai imi place zapada asa cum imi placea cand eram mai mic. What

Adevărat. Zăpada înseamnă frig, frig înseamnă că tre' să scoţi bani din buzunar.
(11-23-2013, 07:47 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Ar fi urat daca e asa cum se spune pe la TV si saptamana asta va ninge. Nu mai imi place zapada asa cum imi placea cand eram mai mic. What

Eu debia astept sa ninga.. Pnm, imi place mult cum se vad lucrurile cand e frig afara. Smile nu stiu de ce.
Mie nu imi place, caci inghet cand ies afara, oricat de gros as fi imbracat, inghet. Plus ca am ore pana la ora 20:00, deci iarasi frig, nu e bine. [Image: 2q99j07.gif]
(11-23-2013, 08:23 PM)dorelys Wrote: [ -> ]Mie nu imi place, caci inghet cand ies afara, oricat de gros as fi imbracat, inghet. Plus ca am ore pana la ora 20:00, deci iarasi frig, nu e bine. [Image: 2q99j07.gif]

Eu port iarna aceeasi geaca pe care o port si in restul anului. Haha Nu ma deranjeaza frigul.. doar sa nu fiu racit, ca atunci e naspa.
Pentru mine e naspa, mai ales cand ma duc pe gheata cu prietenii de aici (pe un rau inghetat Haha ), mai iau si cate o cazatura. Haha Plus pe partie, mai cad si acolo, ma duc pe burta pana jos. Haha Si apoi pana acasa sunt gheata.
Iubesc zapada deoarce inchide scoli sau aduce cu ea vacanta, ce ai vrea mai mult?
(11-23-2013, 11:30 PM)Robi Wrote: [ -> ]Iubesc zapada deoarce inchide scoli sau aduce cu ea vacanta, ce ai vrea mai mult?

Nu chiar, vacanta iei chiar daca nu ninge. Cat despre inchiderea scolilor, parca ziceai ca este mai bine la scoala, ca acasa
te plictisesti. Noteeth |( Noteeth
Mi-am schimbat opinia dupa ce am aflat ca am toate tezele in ultima saptamana de scoala din anu asta.. BlestemeHaha.