World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(02-03-2014, 07:22 PM)Terente Wrote: [ -> ]Eu de obicei ma plictisesc la threadul ala dupa cateva postari citite.. Haha Mai faine erau threadurile lui Iustin.


Adica Iustin care zicea asta:

Quote:Dar Raducu threadul asta l-am facut eu si pot sa vorbesc orice fiiindca eu l-am creat daca il crea altcineva mai ziceam dar eu sunt "proprietrul" acestui thread.
In legatura cu fata pai eroului nu-i placea de ea pai si daca ii placea de ea, jucatorul nu este in pielea eroului?Bine imi place de ea intradevar, dar cu placa video nu-mi merge deloc Gothic 4!!!!

Si care zicea ca il iubeste pe Radu? Haha Haha Haha

Pacat ca nu mai gasesc topicul ala, cat am putut sa rand cand citeam. Haha
A fost o postare facuta de el.. o postare e putin spus, pentru ca functia 'merge posts' a fost folosita de vreo 10 ori. Adica mai pe romaneste a postat de 10 ori succesiv. Haha
Eu unul protestez ca in Religion Thread scrieti prea mult Haha
Mi-ar trebui un camion de popcorn ca sa rezist Grin
(02-04-2014, 06:38 PM)cornel Wrote: [ -> ]Eu unul protestez ca in Religion Thread scrieti prea mult Haha
Mi-ar trebui un camion de popcorn ca sa rezist Grin
Cornel.corleone
Mie imi trebuie cafea, nu popcorn. /badjoke
Daca nici sa solicti un admin nu poti si iei warn, atunci las-o incolo de treaba!. Asta chiar e bataie de joc..
(02-05-2014, 07:48 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]Daca nici sa solicti un admin nu poti si iei warn, atunci las-o incolo de treaba!. Asta chiar e bataie de joc..

@Cryssalis:

Ai fost moderator parca odata, deci cunosti regulamentul. Ai redeschis un subiect extrem de vechi, in care nu se mai postase de n-ani de zile. Lucru care nu a fost necesar deoarece acelasi regulament nu spune nimic despre inchiderea neaparata a threadurilor.

fragment din regulamentul forumului Wrote:[...] Nu redeschideti threaduri in care activitatea s-a stins daca nu aveti un motiv bine definit de continuare/continuitate a acestora.[...]
Link regulament

Nu a fost ceva grav, warnul de 10 puncte primit iti expira in ceva timp.


---------

Oh. Ce se intampla in Religion Thread. Haha E incredibil. Subiectul se pare ca implica postari extrem de lungi.
Puneti si voi Regulamentul La vedere ca nu mai stiu de atatia ani (3) Haha.
(02-05-2014, 07:48 PM)Cryssalis Wrote: [ -> ]Daca nici sa solicti un admin nu poti si iei warn, atunci las-o incolo de treaba!. Asta chiar e bataie de joc..
Eu aproape de fiecare dată când postez mi se şterge postu şi când li se fâlfâie mai dau şi 10%.
Da' cui îi pasă, viaţa e frumoasă.
Show Content