World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Azi merg si eu la Luna Amara in Rockstadt... cred insa ca eu o sa fiu lucid mai tot timpul concertului, desi m-am apucat sa beau inca de acum de la camin. Altfel posibil sa reactioneze urat insotitoarea. E o premiera pentru mine in legatura cu Rockstadt.
O trecut astia cu Rosia Montana prin fata mea, da eu mergeam pe la festivale si nu m-am alaturat, rusine mie, banuiesc.
E plin de betivi pe forum,nu se mai poate asa ceva...
(10-20-2013, 10:57 PM)Robi Wrote: [ -> ]O trecut astia cu Rosia Montana prin fata mea, da eu mergeam pe la festivale si nu m-am alaturat, rusine mie, banuiesc.

Bla bla. bla bla. Rosia montana. Haha asa s-a auzit si la concert la Luna amara. Au ghinion ca nu ma alatur lor, ca sa aiba si ei putin succes.
Terente, devii nocturn.
(10-21-2013, 12:59 AM)Cristian Wrote: [ -> ]Terente, devii nocturn.

Ma, sunt beat.. si am avut parte de un sarut naspa + sunt beat. Haha + scriu extrem de corect. Ar trebui sa intru in cartea recordurilor pentru felul in care scriu.
Unde o sa ajunga ma tara cu oameni ca voi?
Ce-mi place. Nu ştiu de ce, da' forumul ne atrage numa' când suntem beţi. Wink
(10-21-2013, 02:06 PM)Ducipal Wrote: [ -> ]Unde o sa ajunga ma tara cu oameni ca voi?

Chiar exista o groapa mai mare in care sa cadem?
(10-21-2013, 02:49 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Ce-mi place. Nu ştiu de ce, da' forumul ne atrage numa' când suntem beţi. Wink

Nu chiar. Doar ca zicem altfel lucrurile in momente de gen.