World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(10-03-2013, 11:54 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]YT stie ce-mi place:

[Image: wkpy.jpg]

Good job youtube, good job!
:clap:
(10-03-2013, 11:54 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]YT stie ce-mi place:

[Image: wkpy.jpg]

HahaHaha
(10-04-2013, 05:16 PM)cornel Wrote: [ -> ]1. Nu am spus niciodata ca sunt old nick si nimeni nu a spus asta pana acum... eu am inceput sa ma implic in comunitate pe vremea cand old nick inca era activ....
2.Off:Nu prea se vede ca esti filo daca nu crecunosti sesnsul unui cuvant....
Ma refeream ca a fost creat pentru ca oamenii sa se poate organiza....
3.Pui niste intrebare fara raspuns....
4. Da posibil intrebarile tale sa fie destul de lipsite de logica sau de inteles.....
5.Nu stiu de unde a inceput chestia cu old nick dar sper ca s-a terminat cum a spus si warhell:"Jeez .. unde am ajuns...."

Poate n-ai sesizat ironia din vorbele mele si m-ai luat in serios, dar asta nu ar trebui sa-ti permita sa-mi caracterizezi abilitatile filo cand tu te exprimi asa cum ai facut-o la punctul 2. Si n-ar fi mare lucru, dar dupa faza de la punctul 5 nu mai urmeaza nimic din partea mea.
Ahh.. nu te supara Iuliu, nu ii lua in seama...si nici Cornel nu ar trebui sa faca asta, deci ar fi bine sa incetati. E mai bine asa.
Nu-ti fa griji, cornel, nu te banuieste nimeni ca ai fi old nick.
Se pare ca inca se mai aduce aminte despre oldnick chiar daca a plecat din comunitatea de ceva timp. Haha Cornel si Iuliu nici nu l-au prins si ei se pare ca sunt subiectul discutiei. Haha
Cornel sigur e Oldnick Haha .
A mai observat cineva cat de frig este pentru aceasta perioada? La mine la tara au inceput sa inghete lacurile formate in urma ploii, bine, asta noaptea.
Da, buzele mele.
La multi ani Bv0595!