World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-01-2013, 12:57 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]@Dorel de unde esti ?
Cat despre 1 decembrie mie mi se pare ca numai ipocritii au ajuns in ziua de astazi sa sarbatoreasca aceasta zi . daca vrei sa fii patriot faci ceva ca sa schimbi tara in bine nu te apuci de 1 dec sa strigi ROMANIAAA si a doua zi sa-ti bagi tot in ea ...

Da' aia care nu isi baga tot in ea a doua zi, dar sarbatoresc ziua de 1 decembrie... aia sunt ipocriti?
(12-01-2013, 12:57 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]@Dorel de unde esti ?

Judetul Teleorman.

[Image: 2vw8hlw.gif]
(12-01-2013, 12:57 PM)gothicar pro Wrote: [ -> ]@Dorel de unde esti ?
Cat despre 1 decembrie mie mi se pare ca numai ipocritii au ajuns in ziua de astazi sa sarbatoreasca aceasta zi . daca vrei sa fii patriot faci ceva ca sa schimbi tara in bine nu te apuci de 1 dec sa strigi ROMANIAAA si a doua zi sa-ti bagi tot in ea ...

Prima data strigi, dupaia o sa faci ceva pt. Romania si apoi strigi iara. Cam asta ar fi logica corecta.

Eu nu strig prea des pt. ca nu fac prea des ceva.
A luat foc liceul unde invat si azi nu fac ore. Toti elevii se bucurau, ceea ce e trist, cel putin pentru mine. Adica nu inteleg motivul de bucurie al celorlalti.
[Image: 439-bd5641a4_large.jpg]
(12-04-2013, 01:55 PM)Dorel Wrote: [ -> ]A luat foc liceul unde invat si azi nu fac ore. Toti elevii se bucurau, ceea ce e trist, cel putin pentru mine. Adica nu inteleg motivul de bucurie al celorlalti.

Se bucura ca au scapat de scoala. Si eu gandeam tot ca tine cand eram la liceu, adica nu vroiam ca liceul sa arda.. Poate ca-mi doream sa arda unii din colegi, dar liceul imi placea, si-l respectam. Haha

Mie chiar imi placea sa merg sa liceu.. nu mai zic de generala, care a fost una dintre perioadele cele mai smechere din viata mea.
Hei, Terentel. Noteeth
(12-04-2013, 11:33 PM)Terente Wrote: [ -> ]Se bucura ca au scapat de scoala. Si eu gandeam tot ca tine cand eram la liceu, adica nu vroiam ca liceul sa arda.. Poate ca-mi doream sa arda unii din colegi, dar liceul imi placea, si-l respectam. Haha

Mie chiar imi placea sa merg sa liceu.. nu mai zic de generala, care a fost una dintre perioadele cele mai smechere din viata mea.

Clasa a 8-a a fost cea mai tare.

Cat despre ore, se bucurau degeaba, mai ales cei de la mine din clasa, caci acum trebuie sa dam trei teze intr-o saptamana, poate cu noroc ne mai muta una in ultima saptamana.
Astazi este ziua lui Iustin! Sa-i uram la multi ani Grin.
(12-12-2013, 01:52 PM)Carnage Wrote: [ -> ]Astazi este ziua lui Iustin! Sa-i uram la multi ani Grin.

Haha Interesante vremuri au mai fost pe atunci. La multi ani lui Iustin!