World of Gothic - Forum

Full Version: Discuţii Zilnice 10
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Da modesti mai mari ca mine, robi si soul (catalin) nu mai vedeti suntem ca: cometele,OZN-urile,unicornii,si romanii ce spun numai adevarul Haha
(10-18-2013, 09:12 PM)cornel Wrote: [ -> ]Da modesti mai mari ca mine, robi si soul (catalin) nu mai vedeti suntem ca: cometele,OZN-urile,unicornii,si romanii ce spun numai adevarul Haha
De acord, si eu si cei 50 milimegamiliarde de fanii ai mei.
Ni' mă ce-am găsit !
De aici s-o inspirat Cornel.

Moama ce jm3k3r e baiatu' asta,devine din ce in ce mai poponar.Jalnic.
jalnic a ajuns guess who asta...de la ''Manifest'' nu a mai scos nimic bun
Adevarat, defapt tot Okapi Sound s-a dus..... Dar nu prea ai ce sa le faci daca toti ascultatorii s-au manelizat.... Acum daca nu te adaptezi la ce vor ascultatori mori de foame.... Si Sisu daca nu scotea "Spre stele" cu Alex Velea, abia daca avea cateva zeci vizualizari..... Ca sa nu mai lungesc vorba "R.I.P. Muzica Buna"...... Noroc ca inca exista B.U.G. Mafia si alti cativa artisti ce inca mai compun muzica de calitate.....

Oricum acum incep sa ascult tot mai multa muzica "de afara".......
Macar avem FacemRecords care au o muzica cat de cat buna si mici artisti nepromovati.
Uite aici muzica:
Da FacemRecords tot incearca sa tina la inaltime muzica buna,dar si ei mai scot (foarte rar) o melodie comerciala.... Oricum printre zeci de piese "de aur" nu e problema daca mai apare cate una praf....

Eu prefer muzica cu mesaj, recunosc ca mai ascult si cate o melodie de la radio sau dubstep, dar intr-o saptamana doua (maxim) ma plictisesc de ea si revin la rap si hip-hop....
(10-19-2013, 03:35 PM)cornel Wrote: [ -> ]Da FacemRecords tot incearca sa tina la inaltime muzica buna,dar si ei mai scot (foarte rar) o melodie comerciala.... Oricum printre zeci de piese "de aur" nu e problema daca mai apare cate una praf....

Eu prefer muzica cu mesaj, recunosc ca mai ascult si cate o melodie de la radio sau dubstep, dar intr-o saptamana doua (maxim) ma plictisesc de ea si revin la rap si hip-hop....
De asta ce zici ?
Ascultati dracului ABBA,lasati porcariile!