World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
In legatura cu zona dedicata moddingului de pe forum. Am vazut ca s-a inchis un thread despre nu-stiu-ce mod. Pe la sfarsitul postarilor a postat si un anume Dark, care probabil e coordonatorul proiectului. A postat si postarea si threadul s-au dus in arhiva.

Acum, sugestia mea suna cam asa: Threadurile sa fie facute mai organizat, mai prezentabile putin si sa nu se mai inchida.
Yeah, nici eu nu prea am inteles care a fost ideea acolo, de ce a inchis nick topicul. Sper ca nu vroia sa spuna ca toate discutiile legate de moduri trebuie sa mearga in acel topic pentru ca nu cred ca asta e o idee prea buna, in scurt timp s-ar crea haos.
(01-10-2013, 08:42 PM)Terente Wrote: [ -> ]In legatura cu zona dedicata moddingului de pe forum. Am vazut ca s-a inchis un thread despre nu-stiu-ce mod. Pe la sfarsitul postarilor a postat si un anume Dark, care probabil e coordonatorul proiectului. A postat si postarea si threadul s-au dus in arhiva.

Acum, sugestia mea suna cam asa: Threadurile sa fie facute mai organizat, mai prezentabile putin si sa nu se mai inchida.

Threadul era deja in arhiva inainte sa posteze Dark, doar ca nu era inchis. Am considerat ca un thread cu discutii despre modding e suficient, oricum nu prea se posteaza pe subiectul asta.
Cred ca sectiunea de modding e destul de organizata pentru cat se posteaza acolo, dar puteti sa deschideti cate threaduri vreti, eu nu mai arhivez si nu mai inchid nimic.Haha
Acum de ce faci un caz din asta old nick? Adica doar s-a cerut sa se scoata un thread de la arhiva.
Crede-ma ca nu stiu cum sa faci pe altii sa foloseasca acea sectiune mai mult... ma tot chinui sa imping aceasta poveste inainte, dar e degeaba, acum am oferit o pauza, sper dupa aceea ca va fi toata lumea incantata si va participa.
(01-10-2013, 10:01 PM)old nick Wrote: [ -> ]Cred ca sectiunea de modding e destul de organizata pentru cat se posteaza acolo, dar puteti sa deschideti cate threaduri vreti, eu nu mai arhivez si nu mai inchid nimic.Haha

Nu asta era ideea sugestiei mele.. avea numai intentii bune.
(01-11-2013, 03:50 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Acum de ce faci un caz din asta old nick? Adica doar s-a cerut sa se scoata un thread de la arhiva.

Am arhivat threadul ala pentru ca l-am considerat la fel de inutil ca si altele din sectiunea de modding. E vorba despre un mod despre care nici nu se stie daca se va finaliza vreodata, ca Warsong sau Legend of Ahssun.
Daca nu va plac deciziile mele consider ca e normal sa renunt si sa-mi vad de treaba. Am scos threadul din arhiva. Sa vedem cine si cat o sa posteze acolo in continuare.
Da parca erau un thread cu new mod, care era al tau, nu al nostru, unde e?Haha
(01-11-2013, 04:21 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Da parca erau un thread cu new mod, care era al tau, nu al nostru, unde e?Haha

... inca o data. De ce oare-mi mai bat eu capul..
(01-11-2013, 04:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(01-11-2013, 04:21 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Da parca erau un thread cu new mod, care era al tau, nu al nostru, unde e?Haha

... inca o data. De ce oare-mi mai bat eu capul..

Eu chiar nu am inteles, care e faza in toata chestia asta..What
(01-11-2013, 04:26 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(01-11-2013, 04:21 PM)roby14 Wrote: [ -> ]Da parca erau un thread cu new mod, care era al tau, nu al nostru, unde e?Haha

... inca o data. De ce oare-mi mai bat eu capul..

Am spus in discutii despre modding ca am sters threadul pentru ca nu si-a atins scopul. Nu era un thread important.
Terente, nu te inteleg. Daca ai sugestii in legatura cu organizarea zonei de modding atunci organizeaz-o tu cum vrei.
Va sugerez sa alegeti un moderator mai "flexibil" pentru ca eu nu vreau sa-si bata altii capul din vina mea.