World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(12-10-2013, 01:07 PM)Terente Wrote: [ -> ]E socanta, dar sunteti avertizati prin spoiler ca ar putea sa urmeze asa ceva. Haha

Ala nu era inainte....deci fara avertizare Haha.
(12-09-2013, 08:39 PM)meph144 Wrote: [ -> ]Ar trebui sa scoateti mesajul de redirectionare de la view new/today's posts .
Quote: Thank you, your search has been submitted and you will now be taken to the results list.
Sau cand postezi,thank you ..taken to your etc. Prea multe redirectionari cand ar putea sa fie totul direct

Done. Asteptam si alte sugestii. Grin
Deși e faina ninsoarea, mie imi blocheaza browserul intr-un mod incredibil. Haha Sugestii?
Mie nu mi se blocheaza. Dar totusi ar trebui scoasa, pentru ca nu cred ca esti singurul caruia i se blocheaza. Cu toate ca era faina. Smile
(12-13-2013, 09:30 PM)Terente Wrote: [ -> ]Deși e faina ninsoarea, mie imi blocheaza browserul intr-un mod incredibil. Haha Sugestii?

Stiu una: stergem pluginul Haha
(12-13-2013, 10:00 PM)Dorel Wrote: [ -> ]Mie nu mi se blocheaza. Dar totusi ar trebui scoasa, pentru ca nu cred ca esti singurul caruia i se blocheaza. Cu toate ca era faina. Smile

Pai de asta am si zis. Am incercat diferite browsere si laptopul meu ar trebui sa suporte un amarat de plugin. Mai bine fara, pe moment.
Ar trebui sa ne putem sterge posturile.
Show Content
Mie nu mi se pare o idee chiar buna si totusi daca s-ar putea sterge sa fie pe o perioada maxim de 15 minute.
De cateva ori am postat o intrebare la care am gasit solutia inainte sa raspundeti voi si cred ca mia luat mai mult de 15 minute.Mai bine 600 ca la edit post.
E singurul forum unde nu am putut sa sterg un post singur,deci cred ca e o idee buna Haha
(12-14-2013, 10:28 AM)meph144 Wrote: [ -> ]De cateva ori am postat o intrebare la care am gasit solutia inainte sa raspundeti voi si cred ca mia luat mai mult de 15 minute.Mai bine 600 ca la edit post.
E singurul forum unde nu am putut sa sterg un post singur,deci cred ca e o idee buna Haha

Dai report, analizam, stergem. Smile Asta e solutia mea.