World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
thx my friend!
You're welcome.
Cred ca venirea lui Aeternitas pe forum e pe cat de norocoasa si neasteptata, pe atat de oportuna si binevenita. E foarte clar se pricepe foarte bine la modding, si in plus reprezinta o comunitate foarte bine dezvoltata care din fericire are acelasi subiect ca si noi. Astfel, sugerez sa dezvoltam acest pseudo-parteneriat si sa il facem ceva cu acte in regula. In acest scop, ma gandeam sa se faca un sub-forum international (in limba englza pentru ca e limba internetului) pe care sa il folosim pentru diverse discutii care ar putea fi inhibate de bariera lingvistica.
(03-01-2013, 10:46 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Cred ca venirea lui Aeternitas pe forum e pe cat de norocoasa si neasteptata, pe atat de oportuna si binevenita. E foarte clar se pricepe foarte bine la modding, si in plus reprezinta o comunitate foarte bine dezvoltata care din fericire are acelasi subiect ca si noi. Astfel, sugerez sa dezvoltam acest pseudo-parteneriat si sa il facem ceva cu acte in regula. In acest scop, ma gandeam sa se faca un sub-forum international (in limba englza pentru ca e limba internetului) pe care sa il folosim pentru diverse discutii care ar putea fi inhibate de bariera lingvistica.

Eu cred ca-i o idee excelenta.
=D yep
(03-01-2013, 10:50 PM)Terente Wrote: [ -> ]
(03-01-2013, 10:46 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]Cred ca venirea lui Aeternitas pe forum e pe cat de norocoasa si neasteptata, pe atat de oportuna si binevenita. E foarte clar se pricepe foarte bine la modding, si in plus reprezinta o comunitate foarte bine dezvoltata care din fericire are acelasi subiect ca si noi. Astfel, sugerez sa dezvoltam acest pseudo-parteneriat si sa il facem ceva cu acte in regula. In acest scop, ma gandeam sa se faca un sub-forum international (in limba englza pentru ca e limba internetului) pe care sa il folosim pentru diverse discutii care ar putea fi inhibate de bariera lingvistica.

Eu cred ca-i o idee excelenta.

Nu mi-am permis sa propun acelasi lucru pentru ca propunerile lui din sectiunea de modding n-au primit niciun raspuns. Sunt foarte incantat de intorsatura pe care au luat-o lucrurile si sunt mandru ca am fost acceptat in comunitatea Dark Forests la inceputul acestei saptamani.
Vreau sa anunt ca vor urma niste schimbari drastice facute subforumului Zona Rpg, deocamdata este in dezvoltare, si e o surpriza. Zilele astea se va hotara cum va arata, iar undeva pe saptamana viitoare va fi gata. Va spun asta ca sa nu credeti ca zona mea bate pasul pe loc.
Zilele astea eu impreuna cu Bogdan am purtat cateva discutii despre cum ar putea arata Zona Rpg...discutii in urma carora am venit cu idei de imbunatatire a aceleli sectiuni. Dupa cum stim cu totii zona care a avut candva o popularitate destul de mare, acum a inceput sa se stinga. Insa defectul sau din contra avantajul meu numit incapatanare si-a spus cuvantul si iata ca impreuna cu un alt membru pasionat ii vom oferi zonei rpg o noua infatisare.
Astfel propunerile noastre pentru voi sunt urmatoarele:
- sectiunea sa primeasca numele Dead Harpy Tavern.

- sectiunea nu va cuprinde doar rpg-urile ci de-acum incolo va deveni Coltul Creatiei, fiind impartit in doua Rpg-ul si zona de Fan Art. Rpg-ul va deveni un subforum al sectiunii.

- vom face un roleplay generalizat care nu va mai avea la baza doar Gothicul ci si jocul Risen...astfel rpg-ul va avea ca stalpi cele doua jocuri si nu numai Gothicul. Rpg-ul devine un singur subforum, deoarece un subforum pentru fiecare rpg e putin cam mult de aceea avem nevoie de o schimbare.
- rezolvare simpla: un topic facut sticky in care sunt puse link-uri catre fiecare capitol dintr-un anumit rpg astfel vom avea parte de un acces mult mai rapid si facil.

- dupa cum spuneam mai sus, Coltul creatiei sa fie unul general unde vor intra si soundtracks, artwork, concept art (facut de fani sau official), comics si altele.

- pentru a ne putea orienta mai bine printre ele vom folosi niste mici adaugiri la numele fiecaruia care vor prezenta ce este acel lucru...cum ar fi [SHORT STORY] The Tale of the Little Digger.

Odata cu finalizarea acestei imbunatatiri, vor aparea cateva noutati acolo.

Astept de asemenea propuneri si idei din partea voastra cu privire la aceasta imbunatatire!
V-aţi gândit cam la tot ce trebuie. Bravo, sunt de acord cu toate propunerile.
o mica modificare... zona va deveni coltul creatiei, iar rpg-ul va fi un subforum al sectiunii...voi da edit in post.