World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nu pot sa deschid topicuri in By the campfire.
La mine merge, cred ca e de la browser-ul tau.
Nu cred pentru ca acum merge si la mine de pe acelasi browser Smile
Oricum esti moderator deci ai acces mai mult ...
(12-19-2013, 04:45 PM)meph144 Wrote: [ -> ]Nu pot sa deschid topicuri in By the campfire.

Nu exista restrictie de postare a threadurilor. Am verificat acum. Te referi la un subforum din By the campfire?
O sa mai faceti Mos Craciuns si prietenii? Timpul sa fie pana in ultima zi de Craciun si noi trebuie sa ne demascam, ni se da misiuni de Mos.
Hegan, serios?
(12-20-2013, 07:14 PM)Hegan Wrote: [ -> ]O sa mai faceti Mos Craciuns si prietenii? Timpul sa fie pana in ultima zi de Craciun si noi trebuie sa ne demascam, ni se da misiuni de Mos.

Desi ideea de anul trecut mi s-a parut una foarte smechera, motiv pentru care am si incercat sa o realizez, anul asta nu cred ca se mai poate face.

Adica, anul trecut n-am putut s-o duc la bun sfarsit cu toate ca userii au participat la chestia aia si s-au implicat serios. Asta a fost naspa din partea mea atunci si nu-mi permit sa o mai fac inca o data. Smile

Vorba aia: pentru că.. licență.

Pt. necunoscatori. ->
http://www.youtube.com/watch?v=nIkIKBDnLAI
Automobile.
(12-20-2013, 11:20 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Hegan, serios?

Nu, am glumit.What

Parca chiar tu vroiai sa apara din nou. Am intrebat pentru ca am crezut ca mai putem aduce din nou membrii prin activitatea asta dar ma rog.

User-ul lunii nu mai exista?
(12-21-2013, 01:36 PM)Hegan Wrote: [ -> ]User-ul lunii nu mai exista?

Pai la ce activitate a fost luna aceasta pe aici, numai user-ul lunii lipseste.