World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Să îi dea dumnezo pană de curent exact atunci când are mai mare nevoie de el celui ce mi-a şters ultimu post de aici. Smile
(12-24-2013, 06:20 PM)Warhell Wrote: [ -> ]Să îi dea dumnezo pană de curent exact atunci când are mai mare nevoie de el celui ce mi-a şters ultimu post de aici. Smile

Nu spune asta, că poate mi se ia curentul și iei ban doar pentru dorința asta. Haha Stau la casă, deci e pericol.
User-ul ultimelor 6 luni ar trebui sa se faca Haha.
Numele subforumului din "Modding" sa fie schimbat din "Concurs" si sa nu mai fie echipa unu si echipa doi acolo.
Chiar e nevoie de mesajul ala "de redirectionare"?
Mda... se pare ca dezactivarea acelei optiuni din panoul de administrare va afecta doar userii noi, ceilalti trebui sa dea "uncheck" la optiunea "Show friendly redirect pages" din User CP -> Edit Options.
Update: Am modificat acea optiune din profilul tuturor userilor cu SQL, asa ca nu mai e nevoie sa faceti nimic.
(02-03-2014, 06:44 PM)Kristi Wrote: [ -> ]Update: Am modificat acea optiune din profilul tuturor userilor cu SQL, asa ca nu mai e nevoie sa faceti nimic.

Nice. And nice si cu postarea de mai sus.
Cor Angar <- Marian <- Terente

Scuze pentru schimbarea din nou a username-ului, dar simteam ca numele real sau Terente nu se potrivea cu ce trebuie sa se potriveasca. So, I'm Cor Angar. Call me Terente, Marian, cum vreti. Grin
Hi Cum vreti, I`m dad Grin. Glumesc si eu Haha.