World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
(04-29-2013, 07:18 PM)Bogdan Wrote: [ -> ]As avea totusi nevoie de ceva ajutor, si daca esti interesat de asta, Terente, pot sa iti prezint ideile pe care le discutasem cu Zamo.

Ok. Ma anunti cand ai putea.
Imi pare rau pt ca nu am terminat rpgul dar saptamana trecuta am fost im bulgaria intr un proiect european, iar zilele astea m am luptat sa recuperez ce am pierdut.la scoala...pot spune ca matematica a fost cea mai tricky. Deci sa stii ca nu am inttors spatele acestui proiect.
Cum de nu avem un user al lunii?
Hmmm... se pare ca luna asta nu avem unul.
Sugerez crearea unui nou grup pentru jucatorii de multiplayer (care sa presupuna doar o culoare schimbata in alb a numelui). Nu sunt 100% sigur daca e ok, asa ca intreb si restul staffului precum si membrii non-jucatori de gmp.
Ce zici de portocaliu si titlul de Colonist?
(07-11-2013, 09:31 PM)Ionutzel Wrote: [ -> ]Ce zici de portocaliu si titlul de Colonist?

Ar merge. Să vedem ce spune Kristi sau.. Radu. Wink Grin
Eu sunt de acord cu oricare dintre cele doua variante. Care ramane, alb sau portocaliu?
Si inca ceva, in ce consta "titlul de Colonist" ? In "custom title" sau in imagine (de genul asta http://www.worldofgothic.ro/forum/images2/moderator.png ) plasata deasupra avatarului ?
Sa apara in loc de User/Moderator/Administrator(cred ca poza, desi nu o pot vedea), Colonist, cu alb. La Terente nu va merge, ca e moderator, cred.

Playerii sunt, deocamdata:

Ionutzel(sugerez sa-mi schimbi numele din Ionutzel in Ionut/Cristi/Cristian)
Terente
BeoWulf
Dorelys
Hegan
Cornel
Arbitrer
Imi asum greseala propunerii acelui nou grup pentru multiplayer. S-a creat o zona separata de restul wogului. O mare greseala. Scuze Kristi. Grin Propun dizolvarea grupului.