World of Gothic - Forum

Full Version: Sugestii pentru forum
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Exact, nu-mi pasa de acel rpg....sorry..
Nu imi permit sa vin cu o propunere stupida, asa ca tac...e ok asa.
Nu e vorba doar de rpg...e vorba de transformarea intregului colt intr-unul al creatiei.
(03-10-2013, 09:56 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]Nu e vorba doar de rpg...e vorba de transformarea intregului colt intr-unul al creatiei.

Intrebare:
Show Content
Ai intrat vreodata pe pagina de facebook a Wog-ului? ai intrat vreodata pe youtube pentru sound tracks...ai vazut vreodata walktrough-urile?
Sunt o groaza de fan art-uri multe facute de membrii forumului...un alt exemplu sunt desenele lui old nick, rpg-urile putem spune ca sunt un fan art. Probabil daca ai mai intra in alt topic decat Discutii zilnice, ai vedea lucrurile astea.
(03-10-2013, 10:04 PM)Zamolxis1 Wrote: [ -> ]ai intrat vreodata pe youtube pentru sound tracks...
Ma rog, ai ratat aici, arata un sound track facut de un user al forumului.What
Si gata, continuam cu sugestii...
pardon...vroiam sa zic de soundtrack-urile oficiale. Ma rog chestia e ca ar putea fi o initiativa buna...si nu vreau decat niste pareri ca sa se si implineasca naibii chestia asta.
Kai a facut soundtrack-ul, noi suntem niste pp. Oricum, schimbarea e tot timpul buna, don't fight it.
STOP! Continuaţi discuţia în DZ!
De ce sa continuam in DZ? Adica discutiile sunt toate ontopic si se refera la acea propunere.
Sugerez sa fie luata in calcul inabilitatea lui Warhell de a stapani functia de moderator. Am sa vin cu detalii.

Warhell nu poate gestiona o situatie tensionata, provoaca si singura lui arma este banul sau warnul. Arma unui moderator trebuie sa fie mintea, dupa mine.

2 banari in nici 2 saptamani mi se par incredibile.. De cand sunt eu pe wog nu cred ca au fost in total 2 banari. Si de cand e el in postura asta.. banuri.

Tare mi-e sa nu aplice visurile lui hitleriste si din postura in care este.

E un semnal de alarma pe care doar acum il spun.. eu i-am dat toata increderea mea (nu ca ar fi fost nevoie), l-am sustinut cat a fost nevoie, dar se pare ca nu se descurca.. asta e.